Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CabalOnline
#1
Cabal Online to darmowy siecowy RPG, w którym wcielamy się w wojownika wędrującego po Navereth, niegdyś zniszczonej przez siły natury ziemi. Ludzkość wydostała się z trudnej sytuacji dzięki wielkim bohaterom - Mistrzom Mocy. Po wielu latach zagrożenie powraca, a każdy z graczy może zapobiec wielkiej katastrofie, która czeka świat!

Oczywiście, nie dojdzie do tego, że potwory zaatakują teren gry i rozgrywka się skończy - twórcy poszli w ślady World of Warcraft i każdy gracz wykonuje misje główne osobno, tak, jakby to on był w centrum wydarzeń.

W produkcji dostępnych jest 6 klas postaci. Force Blader to wojownik władający także magią, Force Archer to łucznik, Force Shielder to mag walczący za pomocą tarcz, Blader to wojownik walczący dwoma mieczami, Warrior włada dwuręcznym mieczem, a Wizard jest biegły w sztuce magicznej.

System walki polega na wykonywaniu przeróżnych combo, które tworzymy za pomocą skilli, czyli zdolności naszej postaci. Jest ich naprawdę dużo, każdy wygląda inaczej i jest w stu procentach dopracowany. Na uwagę zasługuje także uzbrojenie, które twórcy umieścili w swej produkcji. Tak jak skille, tak i bronie są bardzo dobrze dopracowane.

Silnik graficzny nie zawodzi - dzięki zastosowaniu uniwersalnych rozwiązań gra chodzi przyzwoicie także na słabszych konfiguracjach. Animacje postaci są bardzo płynne, a specjalne ataki, które wyprowadzają wyglądają naprawdę imponująco.



Temat poświęcony grze Cabalonline , dyskusje , gildie , questy itd .


Może ktoś z was grał w tą grę ? , i chce się pochwalić swoim poziomem itd.
Reply
#2
Ja grałem dawno temu miałem chyba 39lvl assasin.
Reply
#3
Assasin , czyli Blader ? bardzo popularna postać , mam 140 na Jupiterze (BL)
Reply
#4
Jakiś gameplay? Smile
To może pogram.
Reply
#5
Cabal wypalił się już dawno. Kiedyś grałem ale znudziło mi się. ~~120 lvl force archer, ~~60lvl blader i jeszcze kilka postaci ale nie pamiętam już więcej Tongue
Reply
#6
Jest to Angielska gra , zachęcam do gry .

http://www.youtube.com/watch?v=yHk0sO1appI




//: Cabal , jest dalej bardzo popularną grą , więc nie wmawiaj ludziom ,że się wypalił .

Ja mam (156fs , 140 wa , 140bl , 102 wi , 103Fb)
Reply
#7
Thumbs Up 
E tam, dogadałem się z anglikiem na Skype to z grą nie będzie problemu, same szósteczki z anglika. ^^
Reply
#8
Osobiście czekam na Cabala 2. Wersja EU będzie chyba w 2014r. o ile pamięć mnie nie myli Tongue
Reply
#9
Photo 
Gra wygląda ciekawie, może pogram, ale jak już to w weekend. ^^
Reply
#10
Prosto jest ogarnąć tą gre , zaczynałem 3.5rok temu , nie znałem wgl języka ,ale dałem rade Smile


Fajnie , bo dużo Polaków gra

Polecam serw Jupiter





Miała być już w tym roku , ale coś nie wypaliło i ma być pod koniec tego roku ^^ ,albo na nowy rok .

Też właśnie czekam , bo znudziło mi się już ...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)