Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic III
#1
Witam, krótko i na temat. Co mam robić w Gothic III? To znaczy jestem na początku gry i nie wiem gdzie mam się pidziać Big Grin
Reply
#2
Grasz w gothic III z dodatkiem czy bez?
Reply
#3
Masz może to ci pomoże http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=581
Reply
#4
To co się robi w każdym RPG? Gadasz ze wszystkimi i czekasz na zadania Big Grin O ile pamiętam w pierwszym zadaniu musisz iść z Gornem do Reddock.
Reply
#5
W podstawowej wersji:
Po odbiciu Ardei gadasz ze swoimi kumplami i Gorn zaprowadzi cię do Reddock, obozu buntowników. Robisz questy tu, w Cape Dun i okolicach. Możesz być po stronie rebeliantów i wyzwolić Cape Dun, lub zniszczyć Reddock dla orków. Potem latasz po świecie, zbierasz ogniste puchary i musisz znaleźć Xardasa. On mówi, żebyś poszukał artefaktów Adanosa, aby zakończyć wojnę bogów. Na końcu wybierasz jedną z trzech dróg - Beliar, Innos lub Adanos - , spełniasz ich wole i koniec.

To jest oczywiście tylko główny zarys. Jak chcesz, to mogę ci to wszystko opisać, ale wtedy nie ma zabawy gry.
Reply
#6
Nie, dzięki. Mam rozumieć, że mam wypełniać wszystkie questy w okoicy?
Reply
#7
To nie konieczne, ale na początku gry przyda się trochę złota i expa.
Reply
#8
Na samym początku gry proponuję wybrać profesję. Chcesz być buntownikiem, assasynem czy tam magiem (?). I od samego początku dąż do przyjęcia w ich szeregi. Bezsensu jest odbijać wioski Orkom a potem starać się o Assasyna. Mi gra znudziła się w połowie. Lepsza była II z dodatkiem noc kruka i wspaniała ''I''. Na koniec dodam tak jak moi poprzednicy: rób Questy! aaa.. I często zapisuj gre, gdyż można łatwo dostać łomot a potem denerwować się, że musisz odpalić save'a z przed 1h.. Smile Pozdrawiam.
Reply
#9
Gothic III mi się znudził w połowie Big Grin mam już 9 ognistych pucharów i dalej mi się nie chce.. chyba zagram w GTA San Andreas Big Grin


A tak do tematu to ja na początku wyleciałem waliłem w co popadnie Big Grin

Najbardziej lubiłem robić questy na pustyni Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)