Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minecraft - Mój kanał z Gameplayami
#1
Witam ja jestem Snack : D

Zapraszam na mój kanał na youtube z minecrafta dopiero zaczynam z gameplayami więc nie krytykujcie mnie aż tak bardzo proszę oto link do kanału zapraszam do subskrybowania oraz oceniania.

Link:

http://www.youtube.com/user/minecraftwaterek?feature=mhee
Reply
#2
(2012-12-02, 22:10:03)Szklany Snack Wrote: Witam ja jestem Snack : D

Zapraszam na mój kanał na youtube z minecrafta dopiero zaczynam z gameplayami więc nie krytykujcie mnie aż tak bardzo proszę oto link do kanału zapraszam do subskrybowania oraz oceniania.

Link:

http://www.youtube.com/user/minecraftwaterek?feature=mhee

Często to powtarzasz. ^^

Myślę, że jakbyś zaczynał grę od początku z widzami, miałbyś lepszy kontakt, że jest to twoja i ich przygoda zarazem, chyba, że będziesz to nagrywał w formie luźnych poradników.

Wydaje mi się, czy się stresujesz przy nagrywaniu?

Lekko ścina ci kompa. Słaby komp?
Reply
#3
Hp pavilion g7
Ram 6 GB
Procek: Intel core i3
Karta Graficzna: HD Readon 6470M
Windows 7
Reply
#4
Karta zintegrowana = zło.
Sam taką mam i uwierz mi - lepiej wymienić, ale jak ma się lapka to już trudno Angry
Reply
#5
jaka integra? Ma co najzwyzej integre dzwiekowa i sieciowa. Grafike me dedykowana -.-
Reply
#6
Nom on ma dwie integre Intel grafika family, i tego HD readona Dodgy

Może wy wiecie jak zdobywać więcej widzów na YT ?
Reply
#7
Ogłaszaj się pod filmikami znanych ludzi, trochu chamskie ale jakos trza się wybić. Rób konkursy, to przyciąga widzów. Tongue
Jeszcze różnorodny "content", nie tylko gamepleye lub lets playe. Tongue
Dłuższe te filmiki rób, bo te mają długość vloga. o.O
Reply
#8
Na cholere nagrywać coś czego jest całe yotube praktycznie Tongue co byś chciał w minecrafcie , powiązanie z minecraftem to masz kilkanaście różnych filmików .
Reply
#9
Wiem tylko nagrywać mam filmiki po 20 minut kto je będzie oglądał jak nie będzie widzów ?
Reply
#10
Z takim podejściem daleko nie zajdziesz... -.-
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)