Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
call of duty black ops II [xbox 360]
#1
Rainbow 
witam , mam pytanie do ludzi posiadających konsole xbox360 i grę call of duty black ops II . zastanawiam się czy nie kupić tej gry sobie na święta ale nie wiem czy jest fajna i do jakiej ceny ją warto kupić ? gra nie może być używana . Cool

proszę o odpowiedzi Wink

dziękuję !
Reply
#2
Gra jest fajna, tyle ci moge powiedzieć
Reply
#3
Grałeś w BO1? Podobała ci się gra? Nie? To nie kupuj dwójki bo to kalka jedynki z nową fabułą i kilkoma brońmi i mapami. Jeśli jesteś fanem CoD'ów to kupuj. Jeśli masz wątpliwości to obejrzyj jakieś gameplay'e i sam oceń. :x

Koszt jakieś 190-200zł. Jak chcesz władować tyle kasy w tą grę to dobrze się zastanów jest wiele tytułów, które za tą samą cenę dadzą ci lepsze "doznania". Wymienić tu można np. BF'a 3(z wszystkimi DLC będzie kosztował tyle co BO, a jest bardziej zróżnicowany), Far Cry 3(sanbox z bronią w ręku i rozbudowanym światem), Borderlans 2(Diablo z bronią).
Reply
#4
Gra jest świetna. Jak dla mnie Kampania jest dużo lepsza niż w * bo 1 *.Multi-player jest też fajny, ale dużo kamperów gra i idzie się wk... A jeżeli chodzi o zombi to polecam takie sobie. Jedyne jest tam fajne Tranzit co autobusem jeździsz, a inne opcje są badziewne lepsze w black opsie zwykłym. Ale polecam kupić. Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)