Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metin2
#41
Znowu dasz się oszukać, jestem na nie. Głosujcie na Nisshina!
Reply
#42
Photo 
Jezu, to tylko konto. Nie spinajcie tak.
Reply
#43
Hmm. Ja już czekam Big Grin.
Reply
#44
bo kcem to konto, mam 8 lat, i, i KOCHAM KUCYKI PONY!!!!!!


HUEE, DZIEKI ZA -2 rep.. Big Grin
Reply
#45
Chce konto , bo mi się TF na moim drewnianym koncie zawiesza.
Reply
#46
Woj najlepsza profesja? Kpina!
Po 65 lvl'u w PvP pada z każdym. Często dagger ma go na serie. Healer przy zwince i leczeniu wychodzi z full hp, BM ma go na duszka i sferkę. Buff składa go bezproblemowo na dystans. Body mimo berka często nawet nie może dobiec, przez co zaraz wymyśla że to lagi, że healer nie może na dystans walczyć (chociaż wszystkie skille ma dystansowe, ale mniejsza). Mentalem w expie na takim poziomie jest cholernie ciężko. Najlepszy do expa i na bossy jest WP i tak zawsze będzie.
Prawda jest taka że wojownik to najlepsza profesja jeśli masz zamiar dobić jedynie 45 lvl.
Reply
#47
Daj mi to konto, zmienię hasło i nikt nie będzie miał. Nawet ja. Żeby te dzieciaki się nie kłóciły.
Reply
#48
Nie wiem kim ty grałeś.Ale zauważ,że nie każdy ma taki sam styl gry.Ja na przykład uważam,że spośród wszystkich postaci woj to dla mnie najlepszy wybór.Ja już tak mam,że w prawie każdej grze jaka by to nie była gram wojem.Rozumiem,że Ci nie przypadł do gustu ale to jak mówie każdy gra inaczejSmileNie mówie,że źle mówisz bo to jest trafne,ale tylko w przypadku gdy ktoś woja nie ogarnia, ja np. z eq 5 bonów dużo osób mnie składało.Ale jak wpadał archer to ciężko jest bo mimo berka rzadko da sie dogonić,a archer spory dgm ma i ostre skille.Tyle z mojej strony.

Pozdro Septhorek Smile
Reply
#49
On ma racje. Ninja niszczy każdego jak ma dobre eq. Sam na 94lvl Daggerem biłem 110lvl'e.
Reply
#50
Na privie to wiesz 50 WP niscze 150.Bo umiem dps robić i wojenne.A ja nie mówie że racji nie ma.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)