Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magic The Gathering
#41
grałbym brak hajsu na karty jednak lofciak Karcianki niepisany mistrz polski w Duel master jestem ktoś chce to partyjke w DMC można zagrać bez japanów bo to chore karty już są Tongue
Reply
#42
No czyli decki sie zbytnio nie zmienily.

Ta karta 8/5 to byl jakis wielki hm... olbrzym? Ale to bylo juz w 2010 roku chyba.

Tak, kolo 2004 roku bylo, jak wspominalem ponad 10 lat temu, to byla wtedy najnowsza seria.

Ale faktycznie byl robak taki wielki, ale on bez zadnego dodatkowego atrybutu, no a ten o ktorym wswpominalem token'y jako kreatury wprowadzal do gry.
Reply
#43
Koncepcja na określone kolory została zachowana praktycznie taka sama przez twórców, więc wielkich zmian w cechach danego koloru nie ma.
Ja kojarzę parę kart 8/5, ale olbrzyma z takim efektem akurat nie. Big Grin
Reply
#44
Odświeżam
Reply
#45
Dobra, na ostatnim turnieju zająłem 5 z 22 miejsc, przy czym byłem ex equo z 3 graczami, czyli w teorii zająłem 3 miejsce.
A dziś kupiłem sobie Intro Decka, prosty BG deck na Scavenge'u, czyli ogólnie counterki. I coś tam z Deathtouch'em się nawija. Od tego decka zacznę nową przygodę z MtG, yay.
Reply
#46
Wiesz może, z jakiej strony mogę zamówić i skompletować dokładnie deck? Cena nie ma znaczenia, oby deck był jak najlepszy hue hue
Reply
#47
Masz na myśli kupić od razu całego decka? Cóż, ja mam niedaleko sklep, więc stamtąd większość moich kart pochodzi, resztę kupowałem po prostu z Allegro. Nie kojarzę stron, gdzie są gotowe decki do kupna. :F
No i nawet tymi "słabymi" deckami da się wiele osiągnąć, jeśli potrafisz nimi grać. Big Grin Więc kupowanie "jak najlepszego" decka to dla mnie tylko strata hajsu. Big Grin
___
Reply
#48
Ja mam w całym gdańsku tylko 1 sklep z mtg gdzie wszystkie decki są wykupione i musze z neta ściągnąć
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)