Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teamspeak "Margo TS"
You were banned for 14 days from the server by "[camos.] camos" (Obraza admina.)

Eee? WTF? o.O
Reply
Przypomnij sobie jakie miałeś description, decyzja poparta przez resztę adminów.
Pozdrawiam.
Reply
Na descriptionie miałem 'Gdyby Bóg chciał pe... stworzyły dwóch Adamów' więc nie rozumiem czemu administracja ma jakieś wonty po kilku miesiącach.
Reply
Zamiast Adamów miałeś Camosów. Inaczej być bana nie dostał.
Reply
A no, to tak. Przyznaję się, o tym zapomniałem. To w takim razie teraz proszę o sprawdzenie w logach kto wcześniej mi zmienił w moim descripcie 'Adamów' na 'Koemanów' i wyciągnięcie konsekwencji. Dodgy

Pomogę, descripta dla kogoś może zmienić t y l k o administrator. A jakby nie patrzeć nie jestem głupi by we własnym descrypcie obrażać samego siebie. Dodgy
Reply
*Wyciąga popcorn*
FIGHT, FIGHT!

-
Szczerze to trochę to zniechęca jak się czyta temat i połowa postów to "dlaczego mam bana".xd
Reply
Widzę, że już nie jesteście tacy skorzy do odpowiadania na moje posty. Trochę za dużo opcji u admina i już sodówa uderzyła do głowy, że bawicie się zmianą descriptów dla zwykłych użytkowników?

Może dam jeszcze jedną podpowiedź...

W ciągu ostatnich dwóch dni Camos zmieniał descripta wielokrotnie np, dla Kamiego czy Razette. Jakoś nie zauważyłem by inni admini bawili się tą opcją. Nie ukrywam, że mój descript był zmieniony tylko dla tak zwanej 'odczepki' czy 'oddania piłeczki'. Tak, było Camosów, ale powód bana jest żałosny.
Dla admina, który zmienił mi descripta na obrazę polecam zbanowanie samego siebie na dwa tygodnie, elo...
Reply
Błędem było to, że zwykli użytkownicy mogli zmieniać des. Już nie ma takiej opcji, mógł Ci to zrobić każdy użytkownik, bo każdy miał możliwość edycji des komuś, weteran, admin, każda ranga idola.
Reply
Dziwne, że dwa dni temu sprawdzałem czy mogę zmienić deskrypta dla kogoś innego. Dziwne, bo nie mogłem. Jako CA też. Dziwne jest to, że weteran też to sprawdzał (nie będę rzucać nickami, bo jeszcze bana mu wlepicie) i dziwnym trafem... Też nie mógł! Nadal masz jakieś 'asy' w rękawie? Chętnie rozmyję Twe wątpliwości.
Reply
Tak, wczoraj koło 23 robiłem restart rang, a dokładniej guesta, bo bawiłem się i pozmieniałem za dużo. Potem pokopiowałem wszystko na inne rangi i z tego wyszło, że rangi były domyślne.

___
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)