Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tibia
Sad 
Tomby, to nie tylko scaraby.
Na -1 zwykle można znaleźć skeletony, ghoule, larvy, beholdera, mumie, a w niektórych także crypt shamblera czy scaraby.
Na -2, -3 jest to samo, tylko że więcej + ghosty, stalkery, w niektórych miejscach nawet fire devil czy vampire. Aby zejść na niższe poziomy, trzeba mieć ze sobą scarab coina, dzięki któremu możemy się przedostać przez teleport. Tam możemy już spotkać dużo więcej ghostów/stalkerów, vampów oraz necro. Gdzieniegdzie spotkamy także djinny, liche czy FE.

AtFrost gianty -> Tyrsung, Jotunar
Tylko, aby dostać się na Tyrsung należy:
Posiadać Pacc (Premium Account)
Wykonać „Barbarian Test Quest”
Wykonać „Ice Island Quest” (konkretnie druga misja)
Na całej mapce Frost Gianty, Frost Giantessy i Mamuty! Ogółem 5 mapek. +3, +2, +1, 0, -1
Reply
Próbowałem grać ale jak przeczytałem urywki chatu to głowa eksplodowała prawie.
Reply
To włącz jakiś nieużywany kanał i można grać Smile.
Reply
Chodzi mi o teksy półpolskie pół angielskie (cos w stylu "nie masz skilla exp na ratach nupie).
Reply
Heart 
No to co? I tak ta metoda działa Tongue. Ale faktycznie, to dość wnerwia.
Reply
No tak, masz rację, nie wziąłem pod uwagę dwóch rodzajów tombów. Po prostu mam wrażenie, że te ghosty, stalkery będą strasznie utrudniały exp, i jakoś za te tomby się nie mogę zabrać. No i Necro też nie są przyjazne dla paladyna Cool

Btw, te Mamuty+Gianty dają 150/160 expa, to mało trochę, nie? Mam wrażenie, że to expowisko dla 20-30 lvl, chyba że co krok wylatuje tam po 2 Gianty/mamuty? Barba Testa+Ice Islands mam.

AtAha, jak z II poziomem areny? Na którym dam radę go przejść RP? skille 80/65

AtGreenhorna to ja na 25 zrobiłem Tongue oo dziękiWink
Reply
Greenhorna ok. 60 poziomu, chyba Big Grin
O, mam. Pogrzebałem troszkę w internetach i znalazłem jako-taki poradnik do Tyrsung(tibia.pl, ale szczegół Big Grin).
Trzymaj : http://tibia.pl/poradniki/1837893

AtAsavel
A proszę Cię bardzo i wolnych expów Smile
AtTfu, respów, nie expów Big Grin
Reply
Rainbow 
Super, kończę exp na 40 lvlu palkiem i zabieram się do knighta, bo jutro wpadnie 71/64 na 23 lvlu. Kupuję bp club ringów, bo są po 130gp/ea i zabieram się za exp. Dzięki wielkie, na pewno przetestuję Wink
Reply
Music 
Ty grasz na jakim świecie?

AtJakby co, to poratowałbyś czymś?
Reply
Naszło mnie na granie jakoś... Ale na realu.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 4 Guest(s)