Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tibia
On jako pierwszy wbił 300, a potem słuch o nim zaginął.
Reply
Lord nie skończył gry Smile Delate za bota Tongue
Reply
Ja to sie moge zalozyc ze MDW mial od groma ownerow.
Reply
Ja pamiętam jak to kiedyś się w tibię grało.. ach, te czasy za 7.6 jak latały same "nobki" ,które miały 10-30 lvle. Szkoda ,że te czasy już nie powrócą.. Pamiętam ile warte było plate armor i tą radość kiedy udało mi się ją wydropić z valkirie, te tygodniowe wbijanie 8 lvla.. to były czasy Wink, chodziłem jeszcze wtedy do podstawówki i cała szkoła grała w Tibie, a na przerwach był tylko jeden temat Wink, pamiętam też ,że do 18 zawsze z chłopakami kopaliśmy piłkę na podwórkowym boisku ,a potem obowiązkowa tibia .. to było coś! Teraz jest niestety coraz gorzej . Po mapce latają sami allegrowicze ,którzy kupują CC za bezcen . Szkoda ,że te czasy nie powrócą;/
Reply
Czlowieku P arm stoi tyle samo ile stal za czasow 7.6 Tongue
I raczej szybkosc expienia sie nie zmienila, po prostu bardziej sie ogarnia gre.
Reply
Jemu nie chodzi o cenę p arma, tylko o dostępność kasy w Tibii na każdym portalu typu allegro.

Wiku:
Podzielam, też chciałbym wrócić do tych czasów, ale cóż, nigdy tak nie będzie, to samo tyczy się starego silnika w Gra, też ludzie płakali
Reply
W przeszłość się nie cofniesz Tongue

PS.

BBot 23 zł ._. mega facepalm w miesiąc o 10 zł do góry ...

Ps 2.

Zna ktoś dobrego a taniego bota? Angry
Reply
ElfBot NG, ale to jest bot tylko na tibie 8.6 czyli pozostaja ci otsy, jak cos to pisz tu to ci moge link do cracka wyslac
Reply
Exclamation 
Wytłumaczy mi ktoś, jak działają te Premium Time Vouchery? Tzn chodzi mi o ten przelicznik, ile dostanę bonusu do skillowania jeśli zmniejszę ilość dni PACCa do minimun, a ile na odwrót? Bo nie wiem, czy mi się opłaca, a mam jeszcze Premium Scrolla na miesiąc i zamierzam z 10 dni jeszcze poskillować.
Reply
Tibia Auto lol. Najlepszy
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)