Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tibia
(2013-09-12, 19:36:17)Ragha Wrote: Najlepiej kupić CC na allegro a za cc w grze premium scrolla (lub samego premium scrolla na allegro choć wychodzi troche drożej). Najtańszy sposób, nieraz trafisz na okazje i wyjdzie ~22zł za pacc na miesiąc.


Dwa miesiące minęły i już jest 133 EK 91/86. Bociłem jedynie do 62lvl czyli do momentu uzbierania na pacc. Na tym koncie mam jeszcze 65 RP. Dodatkowo założyłem nowe konto na którym zrobiłem MS'a. Char stworzony 21 lipca a już 109 lvl Wink
Teraz skupiam się na Ek i Rp bo na tym koncie aktywowałem 81 dni exp i skilli x2 (jak ktoś nie wie o co chodzi z tym x2 polecam poczytać odpowiedni artykuł na tibiopedia.pl). Ciekawe czy uda mi się wbić 180 Ek i 130 Rp w czasie x2 Wink

Tu ss z huncika na behe:
http://scr.hu/0mp8/kgcim

Coxio:
Grając 3h jestem w stanie wbić 4lvl na RP i 1lvl na EK. A ms expiłem na mega waste w czasie expa x2
Reply
Co za no-life...
Reply
Gratulacje Smile

Dobra,czas sie pochwalic moim rzeznikiem na elysi.Kosa pvp.


takie tam ccki,na harmoni Tongue
stare czasy harmonia Big Grin
tak zaczynalem Big Grin
bicie lvla Big Grin
loot z esmeraldy
banshee quest

milego ogladania Smile
Reply
Znowu mi się grać zachciało Big Grin Polecacie jakiś serwer POLSKI? Exp normalny albo x2. Nie ekscytuje mnie wbicie 1000 lvl po zabiciu Rat'a Tongue
Reply
Big Grin 
APO. Nie wbijasz nawet 2lvl po zabiciu jednego rata. Big Grin
Reply
Staty jak na RL czy mniejsze? Huh
Reply
A rpg czy rl mapa lub evo ?
Reply
No takie same zasady jak na RL. Wbijanie, zabijanie, robienie questów Big Grin

Zacząłem grać na APO, ale już mi się nie podoba. Nie ma zwykłego trade tylko jakieś oferta>armors> :x
Reply
zaczynam grać w normalna tibię Wink zrobiłem konto - 1 krok zaliczony Big Grin porady ? jestem nikim , harmonia Wink

o lol , jak ja pamiętam tibię z przed kilku lat , to to były pixele na pixelach na kolorowych pixelach , teraz inaczej wygląda , kiedyś to sie pobierało Smile
Reply
Wbijaj 8 poziom 8)
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)