Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tibia
Smile 
Gdzie jest double exp ?
Reply
Na facu ciezko troche magikami grac, chociaz ja teraz zaczalem grac sorkiem na antice Tongue
Ale tez ciezko nieraz palkiem ogarnac, bo potwory sa umieszczone w ciasnych pomieszczeniach i wez teraz palkiem 2 dragi na klate Tongue
Reply
Music 
Pf, jakoś nie narzekałeś przy blokowaniu 2 Morgarothów i Ghazbarana...
To na to wygląda że kiną najlepiej, ale tu się kłania ciężkość skillowania :C.
Reply
No jo, ale wieksza ekipa, a ja w malutkiej jaskini solo 2 dragi musze stluc, jeszcze ostatnio mnie n dla pogoniło i zdechłem ehh Sad Ale na corymach jak wbijam moim palkiem na 47 lvl to zero problemu na expie i na 100% profit, nawet przy kosztownej amunicji. Ale jednak na facc ciezko o exp jezeli jest sporo ludu, a corymy to sa chyba jedne z bardziej profitowych expow facc Tongue
Teraz proboje jednak pvp Tongue
Reply
Jaka tam większa ekipa? Choć w sumie dopiero pod koniec więcej osób wpadło.
No właśnie szukam jakiejś kasiastej miejscówki, coby na pacca zarobić Cool.
Reply
Tu z forum gra jedna osoba, ale to h lvl a tak to tylko ja. Fajnie by bylo jak by jeszcze z 1-2 osoby doszly do servera, ale takie ze nie musze tlumaczyc ze z sd sie strzela a z uha leczy Tongue
Reply
To nie leczysz się z SD? Dziwne Huh
Będziesz dzisiaj grał? To może jakiegoś kłesta znowu ogarniem Big Grin. Np. Inqusition?
Reply
Hhahahahahha, pamiętam jak początki moich OTS'ów wyglądały na zasadzie SD w siebie, a UH'y w moby Big Grin
Reply
ja wiem że z studden dead się strzela ( atakuje ) ale nwm co to uha Big Grin ultimate healing rune ?
Reply
Matma skoncze i moge na mc wleciec tam Tongue
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)