Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tibia
#31
No tak, grać 8 lat i wbić 44 lvl, faktycznie powód do dumy Big Grin Ja wbiłem 30 RP z blue setemi bohami, solowałem 3 dragi naraz ale jak na depo wystawiłem bohy i 5 gości przez 2h mi rzucało śmieci to się wkurzyłem i już więcej mi się grać nie chciało Tongue
Reply
#32
Gram , ale przerwa aktualnie Smile Xeqwit nick bodajże to jest 19 palladyn na Elysia.
Reply
#33
Gram na tym koncie,30 dni.
Mialem duzo h lvlowych kont,ale wszystko na allegro poszlo.Ja uwazam,ze mam sie czym chwalic,bo takie osiagniecie w 30 dni od zera to jest dosc sporo Smile
Reply
#34
Tibia=Nie masz PACC-a= Nie liczysz się Tongue
Reply
#35
Tu sie nie zgodze,znam sam osoby,ktore 200 lvl wbily bez pacca.Bardzo dlugo to trwalo,ale da rade wbic.
Ja tam problemu z paccem nie mam (100cc i mam pacca na 30 dni).Zapraszam do wspolnej gry na harmoni Smile
Reply
#36
Wiesz. Wbić się da ale raczej kto ma PACC-a ma wygodę expienia i wbije szybciej ten 200lvl. Ja gram. Pograł bym jak bym tylko pamiętał czy to PvP jest Tongue
Reply
#37
Ja mam postacie na PvP na elysi.Ten moj 8 pallek 81 i pol dist to on jest wlasnie na pvp,tak samo jak ten druid,tylko 2 postacie mam na non Big Grin
Harmonia to non pvp.
Reply
#38
Ja gram. Xydde (76 wizard) WORLD6. Smile
Reply
#39
Podoba Ci sie ogolnie ta TibiaME na komorke? tam od 10 lvla pacca juz trzeba miec chyba.
Reply
#40
O nie, czyżby już się skończyła wyprzedaż "TOJOTY"?

Ps. Jakie tam są postacie itp? Wyjaśni mi ktoś?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)