Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tibia
Nie podobno tylko to polak. Niedawno go przegonil Tomurka - tez polak. Ale dostal delete'.


I nie, nie bedzie 700. Maurolkit juz od dawna nie przejmuje sie gra bo licza sie dla niego studia. Dlatego Tomurka go dogonil, ma chyba 16 lat i od dosc dawna w szkole go nie widziano.
Reply
Maurolkit został przegoniony przez Tomurkę? WUT
tomurka 561 lvl
Maurolkit 672 lvl
Konta tomurki i Maurolkit'a nadal istnieją. Last logi są ze wczoraj i dzisiaj...
Reply
Pff Tomex, kurde po fecie jestem. Lece spac bo widze ze nie za dobrze jest ^^

Ale i tak Maurolkit wbije maks 680.
Reply
Nadal jest tyle botów w tibii bo dawno nie grałem ? Big Grin
Reply
Exclamation 
Wiesz, sądząc po tych wszystkich aferach, płatnych botach myślę że jest ich nadal dużo. Ale może odpowie Ci ktoś kto gra na RLu bo ja mam przerwę Big Grin
Reply
To było tak:
Był sobie Lord'Paulistinha - przyznał się kumplowi do bocenia, on go wydał (czy jakoś tak to było, jakiś wywiad był no i lipa) - delete.
I nagle Tomur stał się top1 (Polak Dodgy jak mniemam?) Z nim afery dokładnej nie znam, ale prawdopodobnie piosenka na jego cześć jest powiązana pewnie Cool wbił jako pierwszy 500 (Lord' dostał na 472? dobrze pamiętam? źle pamiętam?)
Tomurkę gonił Scorpion Andree (w sumie on wszystkich goni Cool ) aż nagle zrobiło się głośno o Maurolkicie.
I od kilku lat nie jestem w temacie Tibii ;x więc sam nwm.
Btw jak to było z Morgahar'em? Zrobił solo całego PoI'a z tym swoim mega waste? Czy mu czyścili ten cały tp room? Bo jak mniemam leciał na łeb na szyje byleby tron zaliczyć? Cool
Reply
Ja gram knajtem i wale z axa.
A mój brat gra drugidem i wali z różdzki !

odświeżam 2 strona

ps: znacie jakiś fajny server co szybko się lvl wbija ?


AtDÓŁ: TAK
Reply
Chodzi o OTS tak?

PS Ma być to exp typu x9999 czy trochę mniej np x10
Reply
Włocławski OTS.
Miła administracja składająca sie z 2 osób. Jest to serwer ode mnie z miasta który prowadzi kolega ode mnie obok z bloku więc jak by co mam z nim szybki kontakt. Serwer jest hostowany na VPS-ie. Nie długo dojdą nowe przedmioty,expowiska. Zapraszam. Exp jest x250 ale ostatnio był event na x500. Częste eventy. Zapraszam.
Nie będę podawał strony bo nie wiem czy to jest uznawane za reflink,ale wystarczy wpisac w google nazwe OTS-a.
P.S serwer jest oparty o wersji Tibii 7.6
Reply
czy jak nie grałem nigdy w tibie a chciałbym na jakimś ots to dam rade sobie jakoś?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)