Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tibia
Jak ci się nie chce 60 w margo wbić, to co dopiero w tibi Big Grin
Reply
W Tibi 9 nabiłem dzisiaj, więc dam radę. A nie chce mi się tu wbijać, bo chodzi mi o zataczanie kółka, tzn. już od 2 lat, tak wbijam xx lvl, potem rezygnuje i znowu wracam, dlatego nie chce mi się expić.
Reply
Teraz wszystko idzie w ułatwienie dla początkujących.W przypadku Tibii każdy kto robi własny serwer ustawia go pod jak największą ilość graczy z czego jak największy zarobek.Co z tym idzie? Oczywiście protokół 8.6 bądź 9+ z czego mnożnik doświadczenia x999 czy coś tego rodzaju gdzie nawet nie ma dobrze wykonanej strony głównej czy forum (nie wspomnę o kliencie).
Szkoda patrzeć na to co się dzieje.Każdy chcę zarobić na swoim serwerze a gracze bocą jak by to im przynosiło przyjemność z gry.
Gdzie te czasy gdzie wchodziło się wieczorem po ciężkiej pracy czy po powrocie z udanego dnia na Tibię by zagrać ze znajomymi.

Sam grałem na bardzo wielu różnych OTS'ach i szczerze powiem iż tylko i wyłącznie do gustu mi przypadły serwery 7+ (przeważnie 7.6)
Nie licząc Grzyborii Wink

Czasem niby znajdzie się ktoś kto chcę postawić serwer dla ludzi, nie dla zysku.Osoba potrafiąca zrobić coś więcej niż gotowiec z SMS Shopem.Niestety przeważnie jest to słomiany zapał który szybko gaśnie.
Reply
kto będzie grał na x999 expie


Jak już ktoś robi to nie ściąga mapki evo i wrzuca tylko jak ściagnie to polowe wycina a polowe sam robi


Też grałem na grzyborii
Reply
Tak jest, niestety..
Reply
Z tego co widzę to dużo osób.
Każdy z nowych użytkowników lubi wysoki mnożnik.Szczerze mówiąc to nie wiem dlaczego - Chyba tylko dla komunikatu o osiągnięciu kolejnego poziomu co chwilę.

Uwierz mi że serwerów ściągniętych i praktycznie w 10% zmienionych jest cała masa.
Prezentacja takiego OTS'a wygląda następująco: Duży exp,fajna mapa,strona zrobiona w kilka minut i... SMS Shop.

Wszystko oczywiście zależy od osoby.Ktoś kto nie zrobi swojego silnika tylko go ściągnie ale przerobi w tych 95% oraz ogólnie się nim zajmie umie go również dobrze zaprezentować.Wystarczy spojrzeć na "umierające" protokoły oraz te najbardziej zapchane.

Grzyboria w moim przypadku była wyjątkiem ale i tak wolałem 7.6 (Najlepsze czasy to chyba Unive. Smile )
Reply
Dlatego gram na RL Tibi. ;x
Reply
Sad 
W 10% zmienionych = adres strony, wersja gry, nazwa, mnożnik expa.
Reply
Właśnie coś tego rodzaju.
Zapomniałeś o kilku drzewkach czy ustrojeniu głównego miasta.

Gator:
Mi już się RL mocno znudziło.Obecnie nie gram na żadnym serwerze ale jak znajdę w końcu coś ciekawego to może zagram.

Tak to wolę D3 Tongue

AtNiżej
Kiedyś grałem na RL i obecnie nie mam zapału wracać.Czekam na jakiś ciekawy serwer 7.6 bądź 7.72? z niewielkim mnożnikiem doświadczenia (~x5,x10) oraz swoim lub przerobionym w dużej ilości silnikiem.Najlepiej też gdyby miał swoją stronę oraz większość swoich map.

Ciężko coś takiego znaleźć (w co jeszcze nie grałem) więc muszę czekać. Wink
Reply
Jedziesz na RL. Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 5 Guest(s)