Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tibia
Information 
Nic nie bylo kiedys sd sie robilo na 15 lvl i heja, lecialo sie z clubem jakims tylko lub bow+ burst arrow (kiedys ich dmg zalezal od m lvl.
Reply
Thumbs Down 
Wywnioskowałeś to z tego , że na większości OTS'ach tak jest.
Reply
Ale rzeczywiście kiedyś było tak, że się latało z burstami i to nie tylko na OTS'ach... Tym bardziej, że dmg z nich rzeczywiście zależał od mlvl'a ;x

A SD od 15 mlvl też było bekowo, po ~130 bił kumpel we mnie test hity Big Grin
Reply
Ja jakoś 7.6 Real wspominam inaczej.
Reply
Czlowieku tibia 7.6 to byłą ą ewolucja gdzie lvl cap run został zwiększony, a wandy został dodane. Więc jak nie wiesz co było wcześniej to po co się wtrącasz.
Ty wiesz czemu w tej grze są óbuchy wogółe?? One były robione z myślą o postaciach magicznych, nie są wygórowane w porównaniu do sword/axe, ale za to są lekkie.
Nawet jeżeli to czemu na tibi 7.6 otsach pvp enfo biegaja z bow+bursty, i to wcale nie chodzi o dmg obszarowe.
Reply
Emmm... Czy są lekkie to nie powiedziałbym Wink
Ba, są chyba najcięższą bronią jeśli chodzi o poziomy lvlowe (taa, poza skull staffem i dragonbone staffem).

Ah, aż mi się przypomniało jak kiedyś na OTS'ach zbierałem EQ pod kolorystykę ale i lekkość, mmm.
Najlepszy build --> skull staff, demonka (pierwotnie była medusa, tak jakoś szary mi pasował), crown legsy, royalka, blue robe, BoHy, AoL - pjanknje to wyglądało Smile
Reply
Dla mnie na większości ots'ów jedyny sensowny build to : bohy, mpa, crown legi, golden/winged/demon helmet + bron Big Grin. No i ofc aol.
Reply
Obuchy są całkiem niezłe na takich knightów, którzy grają z kolegami i zazwyczaj tankują, a nie robią dmg. Ale sworda lepiej brać, bo jest całkiem wyważony.
Reply
No tak ale sorcer ze skullstafem byl najczestrzym widokiem w tych czasach.
Reply
Oczywiście mi chodziło o kolorystyczny + lekki Smile

A tak to na kinie zawsze MPA, golden legsy, MMS, Demon Helmet, Stonecutter Axe, BoHy/Softy, AoL, BP of Holding, Frozen Starlight i jazda Big Grin

Edit: Oczywiście mowa tu o czasach OTS'ów 8.0/8.1/earlier
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)