Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tibia
Może Fibula?

Dobry exp i dobre lootbagi, ale trza uważac na kradziejów owych lootbagów ;x
Reply
Znalazłem na necie wszystko. Dziękuje. Smile
Reply
Słuchajcie, jak skillować palkiem? Znaczy, skilować mam zamiar w AB (na slimeach w domku, jeżeli ktoś wie o co mi chodzi) albo na rotach na PoHu. Jakie skille/jaka broń? Lecieć lepiej z SS czy spearami?

Listonosz:
Takie pytanie nieodnoszące się do Tibi - ty już chyba żadnej e2, herosa czy cuś nie możesz bić, tym 370? I serio - chciało ci się to wbijać na dziennych? Cool
Reply
Na niskim lvl'u i skilach lepiej iść na Trole pod AB. Bić na full def i zbierać speary które spadają. Dopiero później idź na slimy z kamieniami, bo i tak będą dostawać te obrażenia.
Reply
Mam w Ab' 14 pala 45/33 bodajże. Wszystko wbite na full def. Mimo wszystko dobrze kasa leci, a raczej leciała, gdyż znów mam przerwę od roku Cool

Trochę potrwa zanim z nich wyjdę, chociażby z powodu niskiego defa. Za szybko padają te trollki, nawet na full defie. Łatwiej byłoby mi ustawić bota, ale jestem przeciwny, chociaż wiele razy już chciałem owego bota ściągnąć, gdy żmudnie wbijałem m lvl parę lat temu.
Reply
Na slimy spokojnie mozsz sc kolo 45-50 defa jesli masz demon shield
Reply
Od Maddoksa wzwyż loot się nie niszczy. Tongue

Jaką metodą i skąd polecacie kupować pacca? Ano i ile kosztuje. W przyszłości chyba kupie.

AtTak. Tylko na dziennych.
_
Reply
No właśnie dlatego nie lubię troli - padają nawet na full defie ;x.
Dzięki wam wszystkim za odpowiedzi.
Listonosz:
Dobrze wiedzieć Big Grin. 370 wbity na dziennych tylko?
Pacca można kupić :
W grze - 100cc/30dni
Allegro, oficjalnych resellerów poszukać. Ceny są różne, w zależności od długości 30/90/i chyba 120, ale poprawcie mnie ;x
Reply
Tongue 
Najlepiej to na Tibia.com. Jesli kupisz na 6 miechow to ci wychodzi 25zl/miech.
Reply
Co do pacca. Muszę spełniać jakieś wymagania?
I zamawiał ktoś może na stronie - onepay?
_
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)