Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forge of Empires- Temat do swobodnej dyskusjii
#1
Witam, nie znalazłem podobnego tematu, dlatego postanowiłem go założyć. W tym temacie gracze którzy grają o tej grze będą mogli porozmawiać o niej i wymienić się doświadczeniami. Ja sam zacząłem w nią grać tydzień temu.

O grze(skopiowane ze strony głównej)
W grze Forge of Empires sprawujesz kontrolę nad swoim miastem na przestrzeni różnych epok historycznych. Spodziewaj się ekscytujących zadań i wymagających wyzwań.
Epoki

Zaczynając w epoce kamienia, opracowujesz nowe technologie oraz nowe typy budynków w celu wprowadzenia swojej osady do kolejnej epoki.
Kampania dla jednego gracza

W rozbudowanej kampanii możesz stworzyć kwitnące miasto i zostać władcą całego kontynentu.
Badania

Odkrywaj największe z osiągnięć ludzkości i uzyskaj dostęp do zaawansowanych jednostek, rzadkich towarów i spektakularnych budynków.
Planowanie miasta

Poprowadź swoje miasto przez zróżnicowane epoki w historii ludzkości. Stwórz unikalne budynki, które sprawią, że twoje miasto będzie prezentować się imponująco.
Bitwa

Tocz ekscytujące bitwy i wygrywaj je przy pomocy wyspecjalizowanych zdolności twoich armii i ukształtowania terenu.
PvP

Wyzwij na pojedynek znajomych i przeciwników i wykorzystaj swoje umiejętności taktyczne, aby dać im nauczkę.

link do strony głównej pl.forgeofempires.com/start/index?action=index
Reply
#2
Nie postarałeś się z opisem ;_; Mój był lepszy.


Gram na dinegu. Nick komiks42. Prawie wczesne skończyłem,ale na mapie ledwo żelazo skończone.
Reply
#3
Big Grin 
Ja na Cirgard nick Radek35 narazie epoka żelaża zacząłem tuż przed świętami.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)