Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z kompem
#1
Siemanko.
Mam taki problem z kompem iż gdy gram np. w LoL-a to co jakiś czas fps-y spadają mi nawet do 5 gdzie normalnie mam po 60. Potem jest chwile normalnie i znowu mam klatki... Wie ktoś co z tym zrobić?
Za pomoc +
Reply
#2
Masz tak, gdy "dużo dzieje się" na ekranie? Jeśli tak to prawdopodobnie karta graficzna płata jakieś figle. Spróbuj GameBoostera ściągnąć.
Reply
#3
Looknij tutaj, wydaje się że ludzie mają pojęcia troche, może to pomoże : http://www.leagueoflegends.pl/forum/showthread.php?tid=19193
Reply
#4
Tyle że to nie chodzi tylko o LoLa tylko w każdej grze Angry Wygląda mi na to że komp nie ma dobrego chłodzenia i się nagrzewa dlatego to spada ale nie wiem czy to napewno jest to.
Reply
#5
Ja tak miałem. Wystarczy, że "wyczyścisz" komputer, tzn. usuniesz zbędne programy, pousuwasz wirusy itd.

Polecam : Malwarebytes i CCleaner
Reply
#6
Pobierz program SpeedFun i podaj mi pomiar temperatur na GPU w momencie kiedy spadają te fpsy. Po prostu go włącz i graj. Kiedy spadną fpsy wyłącz grę i podaj mi temperaturę jaką osiągnęła karta i procesor.
Reply
#7
Aha, no to jak tak w każdej grze masz to albo masz zbyt słabą kartę graficzną, albo po prostu zasyfiony komputer. Ogarnij sobie program CCleaner albo RegCleanPRO - usuwają zbędne pliki z kompa tak, że sporo szybciej chodzi Dodgy
Reply
#8
Karte mam dobrą bo dobrze wcześniej chodziły gry -,-
Reply
#9
Podaj specyfikacje kompa oraz ściągnij program RealTemp i zrób screena temperatur.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)