Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cs, lagi nawet z botami ?! Wtf ?
#1
Witam, od niedawna zacząłem mieć straszny ping w csie, zawsze miałem po 19 do 25 ping a teraz mam po 130... I ten ping jest tylko wtedy gdy jest dużo osób na serwie np jak gramy 10 vs 10. Bo jak gramy 4 vs 4 to nie mam wg. pinga i gra się świetnie. Wcześniej tak nie było, ostatnio chciałem zagrać z botami i ustawiłem sobie 10 vs 10 to mi się tak grafika scinała że to ogień... Z botami ?! No o co chodzi ? Kompa nie mam złego. Np. podczas gdy gram w Margo albo w Metina nie mam wg. lagów... Czyściłem kompa antywirusem, wyczyściłem rejestry i nic. Chciałem zrobić ten fps większy bo mam tylko 30 max, więcej nie chce wskoczyć, tylko że nie wiem jak bo nie mam odpowiedniej karty graficznej aby ściągnąć panel NVIDIA. Proszę o pomoc...
Reply
#2
Może masz w czasie gry otwartą przeglądarkę, gg i tego typu rzeczy?
Reply
#3
Wniosek: Grał na mniejszych serwach.

Nie no. Powyłaczaj all programy typu skajpaj, giegie, fejsbuka, itede.
Reply
#4
Dawidusekekek:
Podczas grania mam odpalonego aby Skejpa, bo gram z kumplami i z nimi gadam na skejpie... A tak to mam wszystko powyłączane, ściągnąłem jeszcze program Game booster 3 który wyłącza wszystkie zbędne programy, żeby było mniej lagów i nic to nie daje Angry
Reply
#5
No to nie wiem. Huh
Reply
#6
Sad 
Grafa Software czy OpenGL ? Wink
Reply
#7
Jak to sprawdzić? Wybacz, ale jestem zielony w tych sprawach ;c
Reply
#8
rate 25000
cl_cmdbackup 2
cl_cmdrate 40
cl_updaterate 40

Wpisz te komendy. A jakiego masz neta?
Reply
#9
Options-Video-Render

Jeżeli nie zadziała radził bym tak jak koledzy wyżej all programy powyłączać Smile

Albo grać na jakiś popularniejszych serwerach... Albo odinstalować Cs i jeszcze raz zainstalować mi to pomogło Big Grin
Reply
#10
No wpisałem te komendy. To raczej nie ma nic wspólnego z netem, bo brat obok ma tego samego neta i lagów wg. nie ma...
Soodin:
Już odinstalowywałem i nic...

Ps. Mam ustawione software.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)