Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra roku 2012 (Waszym zdaniem)
#41
1. Hitman Absolution
2. Far Cry 3
3. Dishonored
4. Sleeping Dogs
5. Mass Effect 3


Cóż.. FIFE bardzo lubię, ale nic nowego w niej nie było w takim stopniu abym ją tu umieścił. Warfighter to wielkie rozczarowanie, tak jak Black Ops II (w mojej ocenie). Do Bordera jakoś nigdy mnie nie ciągło, ale produkcja ciekawa. Nie lubię Click and Point, więc w The Walking Dead nawet nie grałem. Żadnej gry wyścigowej w tym roku nie było, abym mógł ją tu umieścić, może jedynie Forza Horizon trzymała poziom. Max Payne 3 zajmuje w tym rankingu 6 miejsce. Z asasynem miałem bardzo mało do czynienia, grałem tylko w jedynkę. Diablo III i Torchlight II zupełnie mnie nie rusza. Nie lubię tego typu gier, jedyna która wpadła mi jakoś do gustu był XCOM: Enemy Unknow. Halo 4 złe nie było.

Więc w mojej opinii, grą roku jest nowy Agent 47.

Swoją drogą, tu macie wybór gier wg. VGA.
http://www.gram.pl/news/2012/12/08/vga-2012-ogloszono-gre-roku-sprawdz-zwyciezcow-we-wszystkich-kategoriach.shtml
Reply
#42
Max Payne 3
Reply
#43
Swoją drogą pozwolę sobie umieścić też tutaj największe rozczarowanie roku:
NFS Most Wanted
A największe oczekiwanie: GTA 5

:] Myślę, że się nie pogniewacie.
Reply
#44
Co wy w tym max paynie widzicie ? W każdej części to samo ....
Reply
#45
Slow motion i fajna fabuła.
Reply
#46
Mario
Reply
#47
Cicho trollu, co ty o Maxie wiesz ._.
Reply
#48
Hmm, nie wiem co może być dla mnie najlepszą grą 2012r, ponieważ nie za wiele obadałem produkcji. Jednak z tego w co grałem to chyba Risen 2. Głupi wybór? Głupi, ale Diablo 3 mnie rozczarowało, tak samo Mass Effect 3. W Far Cry 3 i Assassina nie grałem. Pewnie zamiast Risena 2 na tym miejscu stałby The Walking Dead, ale zawsze gdy mam kupić to mi się odechciewa iść po PaySafeCard Wink
Reply
#49
Risen nie jest zły, w mojej ocenie zaraz po Mass Effecie najlepszy RPG.
Reply
#50
Exclamation 
W pełni zasłużona nagroda dla TWD. W dodatku Telltale Games dostało nagrodę na studio roku. I można jeszcze dodać, że dziewczyna, która podkładała głos do Clementine dostała nagrodę na najlepszą rolę damską.

Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)