Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O grze - krótko, acz treściwie.
#11
Brick 
To żaden temat tabu, nic tym raczej nie zdziałasz.
Rozumiem, że jesteś starsza(chyba) i irytuje Cię zachowanie innych, ale ta gra to tylko durne piksele i nie ma co się denerwować i podejmować jakichkolwiek kroków. Gimbaza była, jest i będzie... Smile
Reply
#12
Heart 
Nie raz zastanawiałem się nad założeniem podobnego tematu. Niestety, co do ułatwień nabywanych poprzez Smocze Łzy nic nie zdziałamy. Możliwe, że jak już faktycznie uda im się zrobić angielską lub niemiecką wersje gry ceny za SŁ nieco spadną. W końcu nasz polski złoty ciężko równać z drogocennym euro.
Co do spraw forum, a przynajmniej offtopa też się po części z tobą zgodzę. Ludzie się zmieniają, tak też i tematy będą się zmieniać. Niestety, wydaje mi się że widzisz jednak tylko minusy. Niedawno powstał dobrze prosperujący temat o wojnach światowych. Czytałem tamtejsze posty, ludzie naprawdę wiedzą co mówią. Nocne Marki, chociaż już nie te same, na początku naprawdę pokazywały klasę, a tamtejsze historie czy opisy niekiedy dorównywały opowieścią z Publicystyki.
Co do tematu do masturbacji, ten temat był chory. Pisałem w Nim. Więc też jestem chory. Trudno. Nie wszystko trzeba traktować na poważnie, zwłaszcza tutaj w internecie.
Wystarczy jedynie znaleźć diament w stercie węgla i się go trzymać.
Osobiście nie lubię, gdy ktoś zakłada temat z byle powodu, zamiast samemu poszukać, ale przyłapałem sam siebie, że czasami to robię.
Z takim spamerskim tematem można zrobić tylko jedno. Zamiast pisać jaki to strasznie niepotrzebny temat, po prostu jak człowiek pomóż w jego rozwikłaniu, a w 30 minut spadnie na trzecią stronę.
Przyznam też, że dzisiejsze dyskusje są na poziomie zerowym. Ostały się jednak niektóre samotne wysepki, które potrafią się jeszcze trzymać argumentów i układać je w ładne zdania. Trzeba tylko je znaleźć.

Tą opowieścią zachęcam twórcę tematu do dalszej wymiany zdań.
Reply
#13
(2013-01-02, 20:33:50)Agatha Wrote: Podpisuję się pod tym i żałuję, że dzięki nim gra stała się kompletnie inna. Niesmaczna wręcz.


Skoro grasz 5 lat to powinnaś znać zasady działu, lecz pomijając ten aspekt przejdźmy dalej.
Piszesz, że większość opcji premium jest za sł, ale to są nadal opcje premium, nikt ciebie nie zmusza do kupowania SŁ - nie chcesz to nie płać, ale wtedy nie będziesz mogła korzystać z różnych dogodności. Gra musi się utrzymać i zarobić coś dla twórców, to wszystko nie jest za darmo. Gra się rozwija, ciągle dodawane są nowe mobki, przedmioty, e2, eventy. Zaraz przyczepisz się do eventów, że większość opcji jest za SŁ. Odniesiemy się do aktualnego eventu, została wprowadzona loteria z losami za SŁ, w której można wylosować bombki i kupić za to itemki PREMIUM, ale ADM dała nam alternatywę dla wydawania SŁ na losy i dali nam q, z którego można dostać bombki oraz q dzienny. Robiąc tylko jednego q na 3 postaciach mamy już 24 bombki + dzienne - wystarczy policzyć ile za to można kupić nie wydając ani 1SŁ! ADM na czymś musi zarobić, a realnym zarobkiem są chyba tylko SŁ(nie licząc groszy z reklam w porównaniu z SŁ), wystarczy spojrzeć ile osób pracuje przy panelu, grafikach, zajmuje się sprawami technicznymi, angielska wersja jest tworzona, na to wszystko potrzeba złotówek i to nie małej ilości złotówek.

Kultura. Co ci przeszkadzają tematy o masturbacji czy o tabletach? Może i można się przyczepić co do tematu o masturbacji(zaznaczając, że zaakceptowałaś reg., w którym oświadczasz, że masz +13 lat) o tyle temat o tabletach... nie wiem w jakim celu go tutaj przytoczyłaś, nie wiem czy jest to przejaw braku kultury. W tą grę grają różni ludzie i mogą służyć na prawdę bardzo pomocną radą na różne tematy. Zdjęcia, każdy wrzuca takie jakie chce, mnie za bardzo nie interesuje czy ktoś wstawi zdjęcie z papierosem czy jakaś dziewczyna pokaże się w bikini - luz czill, bez spiny. Tongue

Dziękuję, dobranoc.
Reply
#14
Poruszyłaś temat o klimacie na forum i w grze, powiem Ci jasno i na temat: To MY gracze tworzymy ten klimat nie administracja, no dobra ktoś mi tu powie, jak ma być klimat skoro administracja za wszystko chce SŁ? A no rzecz także jest jasna, pieniądze, firma musi jakoś się utrzymywać i zarabiać, coraz większy napływ graczy, coraz więcej serwerów, myślisz, że to takie łatwe utrzymać taką firmę?

Kolejną sprawą są gimby na forum, na to już nic nie poradzisz, takie to już moje pokolenie jest, niestety czasu nie cofniesz, ale jacy mają być skoro 24/7h wpatrzeni są w monitory?
Reply
#15
Miej 1832 dni stażu w grze, pisz temat związany z grą w OT...
Reply
#16
Pozwólcie, że nad tym, czy temat jest we właściwym miejscu zastanowią się osoby na "wyższym szczeblu". Pisanie ot tak, aby zwrócić na siebie uwagę, nie ma najmniejszego sensu (chyba, że nie ma się nic do powiedzenia, a wtrącić się trzeba).

Co do SŁ - proszę nie odbierać tego tak, iż ja sugeruję, żeby one w ogóle nie istniały. Oczywiście, widzę w nich sens i wiem po co są. Jednak są one coraz bardziej niezbędne w grze. Porównując czasy aktualne i te sprzed lat kilku widać wielką przepaść. Rozumiem, że gra się rozwija, jest coraz lepiej. Dlatego też nie traktuję tego, jako problem największej wagi, aczkolwiek szkoda mi tych, którzy czują się gorsi, ponieważ np. nie dostaną dostępu do czegoś, czym chwali się kolega.
O wiele gorzej wypada wspomniana "kultura" - to jest powód, dla którego gra staje się coraz bardziej niesmaczna.
Reply
#17
nie żeby coś ale temat o Masturbacji były już zakładane gdy ja założyłem konto które mam aktualnie Smile 2-3 lata temu to Ukis prowadził taki temat
Reply
#18
Smile 
No wszyscy mnie obrażają od infantylnych dzieci, no wiecie co.
Reply
#19
Star 
W off-topicu zrobiło się gorzej niż kiedykolwiek, głównie za sprawą yntelygentnych tematów/postów Harloka i spółki, którzy chyba lubią się publicznie ośmieszać i poniżać.
Mam nadzieję, że zrobią coś z tym w najbliższej przyszłości... napisałem niedawno w tej sprawie do Angie.
Reply
#20
O mnie wspomniałeś ?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)