Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawa gra na ps2 ;p
#1
Witam mam pytanie poleci ktoś jakaś ciekawą grę na ps2 Tongue? W God of wary grałem , burnouty , devil may cry , tekkeny , naruto , crashe , spyro , need for speedy , shadows of the colossus , ico Cool Aktualnie mam ochotę na Ico , Kingdoms Hearts mnie znudziło ;c ale zastanawiam się czy warto Tongue
Reply
#2
jakiś cod jak jest?
Reply
#3
Codów jest dużo nawet po polsku ;c aczkolwiek średnio mi odpowiadają tak samo jak np black i killzone , nie lubi fpsów na konsoli :< Chciałbym zagrać w coś orginalnego , w co nie ma szans na pc zagrac Tongue
Reply
#4
Polecam Ci Warriors, gra od Rockstarsa.


http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=5056
Reply
#5
Exclamation 
Rachet and Clank 3
Reply
#6
Smackdown vs Raw,Smackdown Here Comes a Pain,Fify Big Grin
Reply
#7
Przeszłem gladatiora , nawet zacna gierka aczkolwiek fabuła mnie irytowała , brakowało mi takiego całego świata , a nie że jest to podzielone na plansze ;c 3 lepsza ?
Reply
#8
Gladiator jest dość irytujący. Tam tylko byłeś zamknięty i jak rambo naparzałeś co się da.
Trzecia część jest wg. mnie najlepsza. Chyba najlepsza fabuła, ewolucje broni oraz zbroje. Przyjemna gra. Wink
Reply
#9
W ile na oko przejdę ?
Shiire:
Dobrze się gra ?
Reply
#10
Brick 
Mi wspaniale Wink
Połączenie GTA z Mortal Kombatem, że się tak wyraże, duża ilość kombinacji ciosów, płynnie śmiga, spędziłem dużo czasu i nie żałuję. Dla mnie jedna z lepszych na plejaka.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)