Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Intel Extreme Masters Katowice
#41
Jutro mnie wkręcisz Big Grin
Reply
#42
Może nie uwierzycie, ale miałem zaproszenie do turnieju Fify 13, chociaż nigdy nie grałem w Fifę 13 WTF? Cool. Ale fakt, że jutro wyjeżdżam do Szwajcarii, nie pozwoli mi uczestniczyć w turnieju.
Reply
#43
Btw. Moscow Five też nie istnieje. Teraz jest GBG bodajże.
Reply
#44
istnieje wciąż. Było w rankingu na stronie Lola
Reply
#45
jezeli nie znasz sie na sprawie, to się nie wypowiadaj.
M5 zrezygnowało z swojej dywizji league of legends, z powodu problemów prawnych. Zostali przyjęci do teamu GAMBIT Gaming.
Reply
#46
Wszystko było ok, ale klimat psuł koleś przy stoisku cdp.. Koleś po prostu był tepy(chodzi o tego co przez mikrofon gadał).. "Jeśli miałes nieszcześliwe dziecinstwo - damy Ci gre'. "Oh, oh, zakaszlalem do mikrofunu..."

I ogólnie ochroniarze, ktorzy wpuszczali ludzi.. Kolesie po prostu przeklinali co drugie slowo, tak jak "dziki tłum"...

i 3 sprawa mi sie przypomniala - bufet byl porazka, napoje 0,5l po 5zl, hot-dogi z malenka bułka, z dwiema malutkimi parówkami(?), a do tego jedynym dodatkiem były ogórki.. Pizza w sumie nie była taka zła, ale 8zł za kawałek..

Jeśli chodzi o publicznośc to nie miałem zastrzeżeń, Polacy jednak umieją sie zachować, przynjamniej te "noł-lajfy", którymi jesteśmy.

Co do uwag, to nie przyszła mi na maila gra z cdp;<. Tak na koniec.
Reply
#47
dziwne mi przyszła gra (gorky 17) ale mam ją również na płycie.... ciekawe jakie Atrakcje będą jutro...
chyba jade tam na 10 rano już choć nie wiem jeszcze czy nie pojade na 11.30 tam
Reply
#48
Może mi ktoś powiedzieć jak nazywała się gra na stoisku, obok głównej sali? Aliens...
Reply
#49
Aliens: Colonial Marines
szkoda tylko ze jeden tryb na multi pokazywali
Reply
#50
Ma ktoś może gravesa na zbyciu? :3
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)