Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Don't starve - minecraft przy tym to nuda!
Póki co niewiele. Lodówkę, skrzynkę, science machine, alchemy coś tam, dwa turbo pola, cztery świńskie domki.
Reply
ErasuS:
ErasuS:
opisz mi domy, pola i lodówkę jeśli możesz, będę wdzięczny
Reply
Domy zrobiłem, a raczej przestawiłem. Wziąłem młotek i zniszczyłem domki w wiosce świń, zebrałem materiały i wybudowałem na nowo u siebie. 4 Deski, 4 kamienne cegły i cztery świńskie futra.
Pola zrobiłem z łajna i trawy. Póki co nic tam nie rośnie, a jak już urośnie to jest to albo smoczy owoc, marchewka, granat, borówki, kukurydza, dynia. Wystarczy zasadzić tam nasionko, które przynoszą ptaki.
Lodówka to zdaje się Ice Box. Po prostu żarcie się dłużej jest świeże. Trzymam tam mięso potworów na wypadek ataku wilków i zupę z mandragory.

Mam też garnek i zdradzę Wam co odkryłem.
Jeśli w garnku damy na górę miód, a potem tylko borówki, powstanie koktajl regenerujący 75%+ życia. W sumie nie wiem czy nie regeneruje 100%.
Reply
Właśnie. Są jakieś sposoby aby borówki ponowie wyrastały z krzaków? Obsadziłem sobie cały obóz wokół borówkami, mam 26 dzień i ani jedna nie urosła. Angry
Reply
Patyki możesz też z czymś gotować.
Reply
Chyba trzeba je nawieźć, kupka z bawołów jest bardzo dobra dla roślinek! Big Grin
Reply
Musisz je użyźnić odchodami
Reply
Musisz mieć kupę na nich, żeby urosły.
Reply
Viridiann:
Activuś:
Tak myślałem, właściwie nie wiem czemu tego wcześniej nie spróbowałem. Dzięki. Big Grin
Reply
Question 
Co do postu o koktajlu z góry, mam wersję 15 January. Nie wiem czy na starszych wersjach też tak działa.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)