Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Call Of Duty - Temat ogólny.
#1
Nigdzie nie znalazłem takiego tematu.
W tym temacie możemy rozmawiać o wszystkich częściach tego wspaniałego fps`a, o multiplayerze, singleplayerze, swoich osiągnięciach jak i również wklejać screeny.

Części call of duty (Na PC).
- Call of duty
- Call of duty United Ofensive
- Call of duty 2
- Call of duty 4 - Modern Warfare
- Call of duty - World at war
- Call of duty - Modern Warfare 2 (6. część)
- Call of duty - Black Ops (7. część)
- Call of duty - Modern Warfare 3 (8. część)
- Call of Duty - Black Ops II (9. część) Tuturutu!

Części call of duty (Na psp)
- Call of duty - Roads to Victory

Możecie mi podać części na Xboxa i ps2/ps3

Quote:Call of Duty – seria gier wideo z gatunków first-person shooter i third-person shooter. Początek seria miała na komputerach osobistych, później zaś rozprzestrzeniła się na konsole stacjonarne i przenośne, wytwarzając spin-offy korzystające z jej popularności. Większość gier z serii było osadzonych w realiach II wojny światowej, z wyjątkiem gier Call of Duty 4: Modern Warfare, Call of Duty: Modern Warfare 2 i Call of Duty: Modern Warfare 3, których akcja ma miejsce w bardziej współczesnych realiach oraz Call of Duty: Black Ops, którego akcja dzieje się w trakcie zimnej wojny.
~Wikipedia

Przy okazji linki do osobnych artykułów:
pl.wikipedia.org/wiki/Call_of_Duty
pl.wikipedia.org/wiki/Call_of_Duty_2
pl.wikipedia.org/wiki/Call_of_Duty_4:_Modern_Warfare
pl.wikipedia.org/wiki/Call_of_Duty:_World_at_War
pl.wikipedia.org/wiki/Call_of_Duty:_Modern_Warfare_2
pl.wikipedia.org/wiki/Call_of_Duty:_Black_Ops
pl.wikipedia.org/wiki/Call_of_Duty:_Modern_Warfare_3

No to zaczynamy rozmowę! Big Grin
Reply
#2
Video 
Wymiatam totalnie na multi w COD 4 mogę dołączyć screeny.


Na serwerze klanu [SHS] czyli tam gdzie grają wszyscy najlepsi Polacy zwykle utrzymuje się na 1-3 miejscu w drużynie. Średnia graczy na drużynę w dzień-wieczór jakieś 7 tryb gry Znajdź i Zniszcz, hardcore.
Reply
#3
Tongue 
A jak wolę Battlefielda?
Reply
#4
To sprawa się komplikuje Big Grin
Reply
#5
Kiedyś dobrze się grało w to dosyć, rekord killi to chyba 48 na Arkaden w MW3, grałem jeszcze w MW i pożyczone od kolegi MW2 ;x I BO u kolegi. Teraz mi już tak sobie idzie i gram okazyjnie, czasem jak kolega przyjdzie ;x
Reply
#6
Question 
A jak wolisz Battlefielda to tu nie pisz, bo to temat związany Call of Duty.
Reply
#7
Call of Duty Deluxe Edition (1+UO) mam w oryginale nawet, przeszedłem kilka razy - najlepsze z całej serii.
Z dwójką podobnie, tyle że nie mam w oryginale. Big Grin

pl.wikipedia.org/wiki/Call_of_Duty_%28seria%29#Gry_konsolowe Tu masz wypisane tytuły na konsole. Smile
Reply
#8
Activek Cool:
Pograj z 'falą' Dodgy
Reply
#9
Skończyłem właśnie Cod:2. I wiecie co? Nawet nie poczułem, że to koniec gry. Jakoś tak, inaczej. W 1 było to piękne, jak machałem flagą nad Berlinem *łezkawoku*
Reply
#10
Obecnie COD to chyba najczęściej grana gra pod każdym względem na świecie Big Grin.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)