Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklama serwera Cs-kościan Cod mod 801 lvl
#1
Witam was wszystkich Big Grin
Quote:Chciałbym was zaprosić na nowy serwer Cs-Kościan. Szukamy nowych graczy no jak wiadomo trzeba reklamować nowe serwery żeby grało więcej osób. Dla tego tu piszę i zrobiłem filmik na Youtube. Na serwerze jest nas na razie mało ale to chwilowo chyba dużo osób z was lubi grać w Counter strike na Cod modzie i ma ochotę do nas się przyłączyć aby było nam raźniej. Czekamy jak będzie full serwer.


Link do filmiku który zrobiłem Big Grin http://www.youtube.com/watch?v=nx4bdImt7uA&list=UUUm9vv4_7VZIHHgNfTKCPUw&index=1&feature=plcp



Na serwerze nie tolerujemy cheatów, obrażania graczy i chamskiego zachowania typu krzyki na mikro lub blokowanie przejść.

A i prawie zapomniałem link do naszego Forum Nowy link cs-koscian.xaa.pl/

No i oczywiście nasze Ip 80.82.16.70:27031

Admini na serwerze DrzesteR i SnAtjp3rinHo. No i ja też zostałem mój nick to Nafleshowany Smile

W razie błędów pisać Big Grin Albo jak chcesz się coś dowiedzieć na temat serwera a ja będę umiał ci pomóc to z chęcią ci odpisze Big Grin

Pozdrawiam wasz Gremon Smile
Reply
#2
Shocked 
Strona cienka, cba.pl? ;x

Polecam xaa.pl, zapłacisz, ale minimalnie, a za to masz dobry hosting strony, brak lagów Smile
Reply
#3
Hah cba.pl Widać, że administracja nieogarnięta 3,69zł nie mieć to już przeginka ... Polecam kupić na unixtorm.org Smile zapłacicie 40zł i macie domene na rok, serwer www, większy transwer, szybsza przepustowość danych niż na xaa.pl Smile
Co do serwera widzę grają, ale tak jakoś .. tworzę serwery COD MOD i temu daję max 4/10 pkt.
Reply
#4
Hymmm nie wiem czemu taki wybrali ale i tak lagów nie ma Smile Admin postanowił zmienić na inny Tongue
Reply
#5
Dobry serwer polecam ! Big Grin
Reply
#6
Pograłem, jest ok.
Reply
#7
Spoko zapraszajcie swoich kumpli Smile
Reply
#8
tylko proszę, dajcie mikro od 12 lat np. bo tak to kazdy sie moze wypowiedziec a nie ban od razu , czasem nei da sie czegos napisac...


Wchodze na serv , Gramon czy jak Ci tam Big Grin jaki nick?


Jest błąd , bronie same się wyrzucają...
Reply
#9
Bo nie które klasy mogą broń ci wyrzucić i perk
Reply
#10
A tak , a ja grałem terrorystą , dobra nic , miła administracja przynajmniej Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)