Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fifa 12
#1
Witam.

4 miesiące temu kupiłem w/w grę w sklepie za bodajże 89zł. W opakowaniu znajdował się jednorazowy kod, który wykorzystałem. Ci, którzy mają FIFĘ wiedzą, że do jej instalowania potrzebne jest konto na Origin i tu moje pytanie.

Zrobiłem formata komputera i chciałem ponownie zainstalować fifę i pisze, że mój kod jest wykorzystany, czy jest możliwość otrzymania nowego kodu?
Reply
#2
Thumbs Down 
Raczej nie... Oni są tak chciwi, że nie uwierzą- przecież mogłeś dać koledze i próbować ich oszukać...
Reply
#3
No to się zaloguj na orginie.
Reply
#4
Star 
Zalogowałem się na poprzednim koncie, jakim miałem wcześniej przed formatem.
Reply
#5
no tam bedziesz mogl wlaczyc (sciagnac) -.-
Reply
#6
Ale tam przecież można ściągnąć tylko wersję demo. Przypomnę Ci, że wgrywałem na nowo Origina i miałem formata komputera... Nie na darmo płaciłem prawie 100 zł. Angry
Reply
#7
To się logujesz na złe konto.
Reply
#8
Nie, loguje się na te konto, na którym wcześniej przed formatem się logowałem. Mam dobrą pamięć.
Reply
#9
Napisz do nich, zobaczymy co odpiszą.
Reply
#10
Thumbs Up 
Napisałem o godzinie 17:05

Ile czasu zejdzie zanim odpowiedzą?

Jednak po dłuższym przeszukiwaniu dysków twardych znalazłem Fifę, lecz prosi o jej aktywację, podaję klucz znajdujący się na tejże instrukcji ale nie działa -.- Ze względu tych błędów grę usunąłem i spróbuję zainstalować ją jeszcze raz. Znów to samo. Ten kod został już wykorzystany
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)