Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam gry.
#11
Assassins Creed od 2 do Revelations. Wink
Reply
#12
Mam wszystkie czesci AC, oprocz 3 Wink
Reply
#13
Może, I AM Alive, The Walking Dead, Borderlands 2. Wink
Reply
#14
Musisz zainstalować jakiś tam patch pod win7. Wink
Reply
#15
GTA?III,Vice City,San Andreas,IV i V ale nie wiem czy już wyszła.
Reply
#16
Quote:Torey Pudwill:
O Wiedźminie dużo ci nie powiem bo gram rzadko i mało z braku czasu, ale z tego co widzę jest równie dobry jak 1 część.

Co do Gothica, spróbuj rozwiązać problem ze zgodnością systemu, czasem pomaga.
(Prawym na ikonkę i "Rozwiąż problemy ze zgodnością" dalej powinieneś sobie poradzić)


To żes poleciał z Wiedźminem, pewnie nie grałeś wcale w 2. Druga część jest o niebo lepsza niż 1. Piękna grafika, opcja "arena" gdzie wygrywasz pojedynki a w zamian dostajesz złoto i wybrany przedmiot, za złoto możesz zwerbować kompana który będzie Ci towarzyszył w następnych bitwach. Fabuła przede wszystkich w 2 jest powalająca jak i emocjonujące są walki z bossami i nie tylko.

Ze strzelanek koledze polecę S.T.A.L.K.E.R cień czarnobyla, czyste niebo jak i zew prypeci. Grałem w każdą część i klimat jaki ma jest niesamowity. Twoje zachowanie w grze ma duże znaczenie jak odnosić się będą do Ciebie klany stalkerów. W multiplayer nie grałem więc się nie wypowiem.
Reply
#17
(2012-11-10, 14:54:57)Akatsuki Wrote:
Quote:Torey Pudwill:
O Wiedźminie dużo ci nie powiem bo gram rzadko i mało z braku czasu, ale z tego co widzę jest równie dobry jak 1 część.

Co do Gothica, spróbuj rozwiązać problem ze zgodnością systemu, czasem pomaga.
(Prawym na ikonkę i "Rozwiąż problemy ze zgodnością" dalej powinieneś sobie poradzić)


To żes poleciał z Wiedźminem, pewnie nie grałeś wcale w 2. Druga część jest o niebo lepsza niż 1. Piękna grafika, opcja "arena" gdzie wygrywasz pojedynki a w zamian dostajesz złoto i wybrany przedmiot, za złoto możesz zwerbować kompana który będzie Ci towarzyszył w następnych bitwach. Fabuła przede wszystkich w 2 jest powalająca jak i emocjonujące są walki z bossami i nie tylko.

Ze strzelanek koledze polecę S.T.A.L.K.E.R cień czarnobyla, czyste niebo jak i zew prypeci. Grałem w każdą część i klimat jaki ma jest niesamowity. Twoje zachowanie w grze ma duże znaczenie jak odnosić się będą do Ciebie klany stalkerów. W multiplayer nie grałem więc się nie wypowiem.


To żes poleciał z Wiedźminem, pewnie nie grałeś wcale w 2. Druga część jest o niebo lepsza niż 1. Piękna grafika, opcja "arena" gdzie wygrywasz pojedynki a w zamian dostajesz złoto i wybrany przedmiot, za złoto możesz zwerbować kompana który będzie Ci towarzyszył w następnych bitwach. Fabuła przede wszystkich w 2 jest powalająca jak i emocjonujące są walki z bossami i nie tylko.

Ze strzelanek koledze polecę S.T.A.L.K.E.R cień czarnobyla, czyste niebo jak i zew prypeci. Grałem w każdą część i klimat jaki ma jest niesamowity. Twoje zachowanie w grze ma duże znaczenie jak odnosić się będą do Ciebie klany stalkerów. W multiplayer nie grałem więc się nie wypowiem.



Chyba napisałem że mało grałem, chyba nawet 1 godziny w tej grze nie przegrałem. Nauka czytania się kłania. Nie chcę oceniać pochopnie -.-
Reply
#18
W Gothic 4 grałeś?. Polecam Ci zagrać w Risen, wiedźmina...Assassins Creed też ładnie się zapowiada. Sprawdź sobie Oblivion...jak lubisz klimaty starożytnej Grecji i bogów to polecam Titan Quest.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)