Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GTA Pomocy
#1
Witam wszystkich serdecznie!

Więc tak, chciałem sobie kupić jakieś GTA na mojego laptopa. I myślałem o GTA: San Andrea ale w nie grałem i myślałem że na dłuższą metę nudne. Więc pomyślałem o GTA: The Ballad of Gay Tony albo GTA: IV i nie wiem czy by mi weszło choćby jedno z nich na mojego laptopa. ( Za dobrą odpowiedź plus ).

Mój laptop:

- Windows 7 - Service Pack 1,
- procesor Itnel Core I3 -B3110M, 2.4 Ghz
- pamięć ram 4 GB
- Karta Graficzna Intel HD Graphics 4000
- 380 GB na Dysku Twardym,
Reply
#2
nie pójdzie;p a jak wejdzie to bd sie mulić baardzo
Reply
#3
Aha, heh szkoda jak nie będzie innych odpowiedzi dam Ci plusa.
Reply
#4
Na tej stronie,zrób konto i w ustawieniach wybierz parametry twojego komputera.
I pokaże Ci czy dana gra będzie chodziła u Ciebie na kompie.
http://www.miastogier.pl/encyklopedia,pc,2381.html
Reply
#5
Wchodzę tam i dokładniej jak mam to zrobić?
Reply
#6
Zakładasz konto ---> Wchodzisz w Panel zarządzania profilem ---> Teraz Ustawienia ---> Zjeżdżasz na sam dół i masz "Twój sprzęt do grania" tutaj wybierasz twoje podzespoły ---> Wyszukujesz grę i po prawej stronie masz wymagania tej gry,i jeśli wszystko jest na zielono to znaczy że gra Ci pójdzie.>
Reply
#7
Okej, dzięki sprawdzę czy uda mi się. Jak coś to plus i kolega wyżej Smile

Więc tak, założyłem konto, zrobiłem jak powiedziałeś i wchodzę w daną grę i się pokazują inne wymagania i zielone łapki jak chyba ja mam dobrze. I one pokazują się przy wszystkim ale nie przy karcie graficznej, ale się pokazuje że gra będzie chodzić płynnie czy to prawda? Czy zrobiłem coś źle?
Reply
#8
Wink 
GTA IV pójdzie spokojnie, może na najniższych ale pójdzie.
Reply
#9
Pójść - raczej pójdzie. Tylko pewnie będziesz grał przy słabej grafice. No, może jak pościągasz modyfikacje, to pójdzie na średnich (widziałem gdzieś takie). Jednak nie liczyłbym na to, ale kto wie.
Jeśli jakiś kumpel ma tą grę to pożycz i sprawdź, żeby kasy w błoto nie wyrzucić.

No i co do samej gry.
Jeśli kupisz samo EFLC (czyli The Ballad of Gay Tony i The Lost and Damned) to stracisz dużo [nie wiem, czy dodatki są dostępne pojedynczo]. Będzie to wyglądać tak, jakbyś włączył film po 2/3. Dodatki do gry to łącznie ok. 45 misji (dokładnie nie wiem). Nie chcesz przecież nie wiedzieć, o co tu chodzi.

Co do San Andreas - masz pewność, że Ci pójdzie. Nie będziesz się nudził. SA możesz się też fajnie "pobawić", co w IV mi np. niezbyt podchodziło.
Reply
#10
Nie ma szans, aby na zintegrowanej karcie odpalić GTA IV. Ta gra daje w kość nawet najbardziej zaawansowanym układom graficznym.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)