Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WarZ - gra o apokalipsie zombie
#31
Hehe, mamy z Harlokiem chyba trzy strzelby, karabin i trzy pistolety. I ZERO JEDZENIA. Sad
Reply
#32
Teraz kosztuje, 20$, a od 15 grudnia bedzie kosztowac 30$
Reply
#33
HARLOK KUPIŁ WCZORAJ ZA 80ZŁ A DZISIAJ JEST ZA 50 HAHAHAHAHAHAHAHA
Reply
#34
Ale w przecenie, a po za tym kosztuje mniej niz 45zl.
Reply
#35
Jak coś to jutro tak samo w okolicach 16.
Reply
#36
Odsyłam
Reply
#37
Zauważ,że niektóre gry mają oddzielne tematy:


Więc krótko i na temat http://www.youtube.com/watch?v=D0g1COAEryA#t=08s
Reply
#38
Parę informacji o WarZ, bo dzisiaj dokładnie przestudiowałem temat i plany twórców. Tongue
-Samochody zostaną wprowadzone, w zasadzie już w pierwszej fazie gry (luty/marzec 2012) były w kodzie gry, ale jednak zrezygnowano z tego z paru powodów - były problemy z kolizją zombie oraz różne rzeczy związane z tym jakby to miało wyglądać (tzn, naprawy i uruchamianie ich), ale prawdopodobnie będzie to wyglądać tak, że wystarczy znaleźć benzynę na mapie by móc odpalić samochód. Smile
-Zwierzęta zostaną dodane jak najszybciej i jest to ich główny priorytet. PRawdopodobnie będą służyć do tego, by na nie polować (czyli nowe mięsko i te sprawy)
-Mapa obecna, czyli Colorado będzie prawdopodobnie dostępna na 80 osób. Jednak twórcy przyznali, że nie ma problemu by silnik udźwignął nawet do 200 osób. Smile
-Kolejna mapa będzie oparta na Californi i będzie 4 razy większa od Colorado i ma być prawdopodobnie dostępna dla 200 osób. Zostanie ona na bank wprowadzona po pojazdach.
-Z każdym patchem będzie coraz więcej otwartych budynków do których możemy wejść, w poprzednich dodanych budynkach na razie nie spawnują się przedmioty ale będzie to zmienione.
-Nie będzie namiotów w WarZ, ale będą "schowki", będą one wprowadzone przed końcem roku. Będą one w plecaku i chronione własnym PIN'em, ale nie wiem dokładnie jak to będzie działać. Smile
-Będą również dodane takie opcje jak złamana noga, czy cuś. Jednak muszą nad tym bardziej pomyśleć, by to wszystko wszyło realnie.

Harlok doszedłem drugą postacią z jedzeniem tam do nas, wyrzuciłem przedmioty. Zalogowałem się i dostałem kulkę. Angry Ja walę..
Reply
#39
Ja tam mam cały czas tą postać,tylko jedzenia brak.Dziś będę trochę później w okolicach 18.

Padłeś postacią z itemami czy tą z jedzeniem?
Reply
#40
Chyba tą z itemami Angry
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)