Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WarZ - gra o apokalipsie zombie
#1
Kiedyś zauważyłem grę DayZ,ale był to tylko mod i pojawiły się pierwsze informacje o wydaniu oddzielnie jej w grudniu.Nie chciałem kupować ARMY dla DayZ,żeby musieć kupić później DayZ jaką oddzielną grę.Niedawno zauważyłem dużą ilość streamów WarZ,poczytałem czym jest ta gra i dzisiaj zakupiłem tą produkcję za 84,36.Zapłaciłem PSC.

Obecnie ściągam grę,jak ktoś posiada skype,mikrofon i chciałby przyłączyć się do mnie,stworzyć grupę to podam skype.

Oficjalna strona gry thewarz.com/

Gra tak jak DayZ,dotyczy apokalipsy zombie.Nigdy niebyłem przekonany do filmów,gier i innych produkcji o zombie dopóki nie spotkałem się z The Walking Dead i DayZ.W czasie się okaże czy zakupię DayZ,gdy wydadzą jako dzielną grę.
Reply
#2
Powodzenia Dodgy Słyszałem coś o niej Big Grin
Reply
#3
Sad 
Gra podobno niezła, sam mam zamiar kupić. Ostatniego czasu dużo filmików na youtube z tej gry jest i to mnie właśnie przekonało do niej, lecz na razie muszę jeszcze pieniążki zaoszczędzić na gierkę.
Reply
#4
voodeeek to nick na skype, możesz dodać. Tongue
Reply
#5
A masz grę? Jak coś to ja dzisiaj ogarnę i jutro już mogę grać zespołowo.
Tornado:
Zobaczyłem DayZ na streamach, dowiedziałem się o WarZ,obejrzałem na YT streamy i zakupiłem grę.
Reply
#6
Ta, od trzech dni. Tongue
Trochę skopałeś sprawę, bo gra do wczoraj chyba była za 49 złotych.
Reply
#7
Question 
Wiem,ale pewnie wersja oficjalna będzie i tak droższa.
Reply
#8
Aż zagram Big Grin

Napisz może coś więcej o tej grze ; >
Reply
#9
Pytanie... Jaka jest różnica między DayZ a WarZ? I chodzi mi tu o jakąś znaczącą różnicę, a nie że inny wydawca czy cuś...Mam zamiar kupić to albo to ale ludzie mają różne opinie, a ja swojej jeszcze nie ukształtowałem... Która według was jest lepsza, pod jakimkolwiek względem?
Reply
#10
O DayZ zbytnio teraz dużo nikt nic nie powie, bo nic o tej grze nie wiadomo. Natomiast kupowanie ARMY: CO aby grać na modyfikacji DayZ jest bezsensu. Na najniższych detalach mój komputer miał 20FPS-ów, a w WarZ na najwyższych mam 40-50. Do tego DayZ będzie tworzone na silniku 2.5 a nie na 2.0.
Ja osobiście póki co wolę WarZ. Tongue
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)