Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry mmo, które zachęcają do codziennego logowania.
#1
Hej!
Znacie takie gry? Chodzi o to, że za systematyczne logowanie dostaje się jakieś itemki, złoto, cokolwiek. Mogą być też takie, które po jakiejś nieaktywności zachęcają do powrotu lub nagradzają powrót do gry np. po miesiącu czasu offline.

Piszcie tytuły. Z góry dzięki. Dobre posty nagrodzę plusami.

Odpadają pozycje MyFantasy 3 i Drakensang online, bo te znam.
Reply
#2
Mogę Ci polecić Settlers online, ale to nie to samo co old schoolowe Settlersy.


AtDown W Settlers Online jak się logujesz codziennie to dostajesz bonusy.
Reply
#3
Przeczytałeś mój post ze zrozumieniem? Big Grin Bo chyba nie Big Grin A jeśli tak, to na czym polega zachęcanie przez grę settlers graczy do codziennego logowania się w niej?
Reply
#4
Ty chcesz sobie w coś pograć?? Big Grin

Ikariam. Tongue (Dostajesz złoto przez 6 dni, a na 7 dzień statki lub coś)

Jak chcesz to możemy stworzyć sobie jeden sojusz. Big Grin

Poszukam pare gierek i Ci polecę
Reply
#5
Wgl. istnieje taka gra, która za loga da Ci eq, kasy czy coś innego? ._.


***
Reply
#6
Ikariam, gladiatus.
Reply
#7
Drakensang daje bonusy za codzienne logowanie. Dostajesz jakiś tam item, każdego dnia coraz lepszy.

MF3 daje kasę jeśli np. tydzień czasu się nie logujesz, a potem wrócisz do gry.
Reply
#8
Przeraża mnie, jak bardzo ludzie nie rozumieją co napisałeś, Salemie.


Tibia ME wysyła maile "dawno Cię nie widzieliśmy", ale imo spam nigdy nie będzie mile widziany przez graczy.
Reply
#9
W Settlers Online jak kiedyś grałam było tak, że jak się logowało 1 dzień to jakieś tam bzdurkę się dostawało, 2 dzień więcej bzdurek ... i w siódmym dniu takie kryształki typu tamtejsze Smocze Łzy, za które inaczej trzeba było płacić. Po tygodniu proces szedł od nowa. Jak w jeden dzień się nie zalogowało, wycofywało do dnia 1.
Reply
#10
Shakes&Fidget - jeśli się nie mylę, po miesiącu nieobecności dostaje się ileśtam grzybków. Grałam dosyć dawno, więc mogło coś się zmienić. Z gierek na Androida - prawie wszystkie gry typu buduj miasto mają takie cuś.

https://play.google.com/store/apps/developer?id=Game+Insight+International#?t=W251bGwsbnVsbCxudWxsLDEsImNvbS5zZXZlbnRlZW5idWxsZXRzLmFuZHJvaWQuaXNsYW5kIl0. - od nich na 100% jest takie coś, sama gram w Paradise Island.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)