Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Euro Truck Simulator 2 - Dyskusje i wrażenia.
#1
Witam, czy grał już ktoś w tą grę?

Jakie macie wrażenia? Jakieś błędy, co sądzicie o grafice?? Temat służy do dyskusji

Czy lepiej zmienić temat na Dyskusje o symulatorach?
Reply
#2
NUdzi, szybko nudzi.
Reply
#3
Gra jest nawet fajna jednak mimo to nie polecam, jesli nastawiasz sie na bardzo dobry symulator zawiedziesz sie na zakupie, miasta sa zrobione bardzo prosto, zupelnie nie odwzorujace realiow wjazdy na autostrady, system wypadkow tez jest tragiczny, nie widac wgniecen itp. Grafika jest w miare ok, innych rzeczy tez nie moge sie przyczepic, jednak tak jak napisal Aryan szybko sie nudzi.
Reply
#4
Grywalność. Chyba zapomnieliście już co to znaczy. To jest coś, co pozwala siedzieć przy grze przez długie godziny, bez względu na czasem ubogi poziom jednego z jej aspektów. A ta gra grywalność oferuje na bardzo wysokim poziomie, jeśli przypadnie komuś do gustu.
Reply
#5
Pobrałem sobie, przetestuję. Wink
Reply
#6
Piratek c: ?

A co do gry, jeżeli jak w przypadku pozostałych części zainstalujemy mody, stworzymy własną VS lub też w takiej się zatrudnimy to tylko grać, grać i grać. Smile
Reply
#7
24h na dysku to nie piracenie :tańczy
Reply
#8
Seriously ? Naprawdę nie wiedziałem Sad
Reply
#9
Ta gra niczym prócz grafika nei rozni sie od 1. Totalne dno. Jak już się jest liderem symulatorów to się robi duże miasta, więcej dróg, a nie ubogo, ubogo i jeszcze raz ubogo. Pozatym wlasnie system wypadków to tragedia. Przydałyby się jakieś prawdziwe realia, czyli co jakiś czas nawet kilkunasto godzinne korki. A co do miast to powiększyć je chociaż 5-ciokrotnie (MINIMUM) i dodać w każdym mieście coś żeby poznać to miasto np: Paryż - Wieża Eiffla. Ale nie ja jestem producentem, więc nie ja decyduje. Gdybym ja był producentem zrobiłbym tą grę na wysokim poziomie. Dla mmnie to nie wypał.
Reply
#10
Chłopie !
Chciałbyś większe miasta to wątpię czy by ci kosiarka wytrzymała Angry
Nawet na mapach stworzonych przez graczy nie ma sensu robić większych miast.
Strata czasu i wielkie obciążenia. A system zniszczeń ? System wypadków ? Na co to komu ? To nie ma być hiper uber extra realistyczne ...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)