Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Age Of Wonders
#1
Witam
Wpadłem na pomysł z kolegą ,by odnowić rozgrywki w grze Age Of Wonders . Dlatego zakładam temat by znaleźć osoby które miały lub maja styczność z tą grą . Gra jest typem strategi z działaniami podzielonej na tury . Jest tam kilkanaście ras , świetna równowaga sił. Każda rasa to inny sposób grania , duża ilość herosów i magi pod daną sferę . Gra jest warta poświęcenia kilku dobrych godzin Smile . Trzeba się w tej grze wykazywać niezwykłym potencjałem ekonomicznym , taktycznym jak i walecznym pomiędzy starciami z innymi . Wracając .. wpadłem na pomysł z kolegą by przywrócić dawnego pięknego ducha tej gry w Polsce. Stworzeniem strony my się zajmiemy, Lecz grywalność to wy tworzycie. Jeżeli, jest ktoś zainteresowany by powrócić do pięknej zabawy i wytężać mózg z tą grą , jak i chętnych by ją poznać , proszę pisać Smile . Komentarze ludzi , którzy mieli okazję zagrać w grę Age of Wonders mile widziane . Pozdrawiam
Reply
#2
Hm.Wink Ciekawe, zapowiada się dobrze. Obczaje gierkę Wink
Reply
#3
Jaki jest koszt takowej gry ? Zawiera ona tryb multiplayer ?
Reply
#4
Gry już nie kupisz ma multiplayer Tongue
Reply
#5
To jak mam w nią zagrać ?!
To jakiś żart ?!
Uszuwaj ten temat hejterze jeden !
Reply
#6
To znaczy kupisz ale jedynie od kogoś , nie ma szans pójścia do sklepu i jej kupienia Big Grin Już dawno wycofana z produkcji Tongue .
Reply
#7
Ja się napaliłem, przeżywałem orgazmy i co ?! I nic Sad.
Przez pana Rycerzyka idę zakończyć swój psi żywot ...
Reply
#8
zawszę pozostaje piractwo chociaz mnie to nie jest piractwo skoro i tak twórcy nie zarobią , bo nie można tego nabyć Tongue A wisi im to tak naprawdę czy kupisz używke czy pirata bo i tak nie zarobią Dodgy.
Reply
#9
Ale piractwo pozostanie piractwem prawda ?
Reply
#10
A kij to tam wie , dla tworców to i tak nic nie zmienia Tongue...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)