Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wurm Online
Klikam na trawę i nie mam opcji forage.
Reply
Wait, wait, wait... parę pytań:
Wiem, że można budować wsie, etc, ogólnie budynki na ziemi...
1) Czy można się jakoś wkopać w ziemię? Istnieje możliwość założenia takiej "mysiej dziury"?
2) Jest możliwość osiedlenia się w jakiś jaskiniach, jeśli są takowe w grze? Wiesz, kab00m, deski i drzwi, a w środku chatka.
Reply
Możesz kopać w dół, ale jeśli chcesz dom 'w ziemi' z prawdziwego zdarzenia, musisz kopać głęboko i na kilkanaście pól. A normalnego dołu w ziemi nie można zrobić.

Jaskinie nie występują naturalnie - to głównie opuszczone tunele górnicze. Z tego co pamiętam, można tam wprawić drzwi, a nawet jeśli nie, to wystarczy zbudować dom, zrobić z tyłu podwórze, którym do jaskini się wchodzi, płotki po bokach i masz.
Reply
podałby mi ktoś minimalne wymagania tej gry? bo próbowałem szukać ale nie umie znaleść
Reply
Procesor Pentium 4 2.0GHz, karta graficzna GeForce 2 MX 400 64MB, 1GB RAMu. Tak jest napisane na pierwszym wyniku w google >.>

Ta gra jest niewiarygodnie skomplikowana, co dodaje jej uroku. Widzieliście dwa księżyce na niebie? Ogółem istnieją trzy, trzeci rzadko się pojawia. Są także zaćmienia słońca. Do jasnej cholery, znajdźcie mi tego typu grę, która kładzie taki nacisk na coś tak 'bezużytecznego' jak astronomia i ciała niebieskie.
Btw, OP jest trochę mylący. W grze nie ma profesji, w grze są umiejętności, a z pierwszego postu wynika, że możesz wybierać sobie klasy. Zmień to trochę.
Reply
to są wymagania rekomendowane z tego co wiem, ale dzięki za pomoc(znalazłem własnie wymagania minimalne)

własnie sciągam i spróbuje zagrać
Reply
Jakie są wszystkie złoża? Żelazo i co jeszcze?
Reply
umie znaleść?
umie znaleść
umie znaleść

Ciesz się że nie dostałeś minusa.


Dark Hunted Ghost:
Ja podobnie.
Reply
Robię nową postać i zaczynam od nowa. Powiedz mi od razu na jakim świecie będziesz grał nową postacią.
Reply
Activek Cool:
'Ciesz się'? Co to jest, łaska? Popraw go, ale bez takich, weź się, człowieku, wyluzuj.

Agumo Uchiha:
Cynk, miedź, żelazo, złoto, ołów, srebro, cyna. Osobiście wolałbym, aby rudy były bardziej realistyczne, tj. z wózka hematytu robimy kilka kilo brudnego żelaza, z tetrahedrytu wytapiamy miedź i srebro, ale mimo wszystko lepiej jest, jak jest - gra jest w ten sposób prostsza i przystępniejsza dla początkujących.


Grałem w to trochę z człowiekiem, który wiedział o tym wszystko i nie miał oporów z nauczeniem mnie tego, więc jeśli są pytania, jestem otwarty i gotowy na nie odpowiedzieć.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)