Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wurm Online
To nie jest do końca moja postać. Gram na Chaosie, tamtą zrobiłem, żeby była w razie czego.

Fritz:
Ktoś mi wreszcie pomoże tłumaczyć im grę. Tongue
Reply
I zrobię to z największą przyjemnością Smile Chaos to serwer płatny? Za 'moich czasów' były dwa płatne i jeden Freedom, czy jakoś tak. Osiedliłem się z trzema przyjaciółmi u podnóża jednej z największych gór, zbudowaliśmy dom na kopcu usypanym na wodzie. Chodziło o to, że droga przytulała się do góry, morze było po prawej, formacja skalna po lewej. Skleciliśmy wózek/nosiliśmy ręcami tą ziemię, aż było z 6x14 pól. Mordęga. Szczęśliwie, góra miała satysfakcjonujące złoża żelaza, cynku i złota, więc nie było tak źle. W pobliżu było też ładnie prosperujące miasto z niemal wszystkimi zwierzakami oswojonymi, więc wyhandlowaliśmy sobie dwie krowy, które potem pasły się na tej mokrej ziemi. Największa impreza była z zamkiem do drzwi - na Freedom griefing był na porządku dziennym, sami zresztą go uprawialiśmy. Jakoś to zrobiliśmy, a potem chodziłem z moim najbliższym tam przyjacielem na wyprawy Wink Dotarliśmy do pustyni znajdującej się blisko brzegu kontynentu(Seaside Rocks, nasza chata, była mniej-więcej w geograficznym środku), prawie padliśmy przez tamte gobliny, i ukradliśmy ładnej jakości drewniane wyroby i metalową broń. Najbardziej pr0 było jednak zabijanie skorpionów, skórowanie ich i piskliwe wrzaski na Skype, kiedy z lasu wychodził kolejny skorpion albo przechodził obok nas inny człowiek Smile Dobre czasy.
Nie mogę wam obiecać, że będę z wami grał, ale radą - jak już wspomniałem - postaram się służyć.
Reply
Music 
Tetrahedrytu? Będę truty chemią nawet w domu, los mnie pokarał. Big Grin
Dobra, ja pewnie będę miał masę pytań, jutro zacznę grać zapewne.
Reply
Teraz jest kilka/kilkanaście Freedom Isles (6-10) połączonych ze sobą, to znaczy mają oddzielne mapy, ale można się między nimi przemieszczać. Poza tym jest jeden Epic albo kilka (ja się orientuję tylko we Freedom Isles). O żadnych płatnych światach nic nie wiem. A skorpionów jeszcze nie widziałem. Moja wioska niedługo się przenosi. Główny powód: tuż obok wioski jest spawn trolli. Zabiliśmy ich już kilkanaście, w tym jednego albo dwa championy.
Reply
Stwierdzam odśnieżenie, bo śnieg.
Reply
Jak zaczniesz grać to powiedz na jaki świat się teleportujesz :3 .
Reply
Jestem otoczony kamiennym murem. Nie mogę wyjść Angry
Reply
Znajdź wyjście. Jak nie możesz to magiczne komendy /suicide lub /respawn.
Reply
Siemanko, jak mam sprawdzić na jakim jestem serwerze? Big Grin
Reply
mam pytanie podczas ładowania gry ciągle mi pisze network erorr: conection timed out: connect ma ktoś jakieś rozwiązanie na to ?

dobra pomogła reinstalacja javy i uruchomienie aplikacji z konta administratora oraz zmiana ustawień połączenia javy w network conection na dircet Smile tak pisze jakby ktoś miał problemy
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)