Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wurm Online
Po 24h spędzonych w grze już nie będzie tak dobrze i będziesz sam musiał zdobywać jedzenie. Big Grin W tym czasie popróbuj nauczyć się zdobywania jedzenia z natury, poluj na świnie i bażanty (jak wbijesz 2 lvl fighting albo zrobisz sobie lepszy miecz to też na sarnach). Unikaj wilków, pająków, trolli, skorpionów, krokodyli i innych potworów, które wyświetlają się na czerwono. Nigdy nie atakuj dzika (to najsilniejszy neutralny zwierzak)


Corbita - najmniejszy statek (mniejsze są 2 łodzie i tratwa), aby ją stworzyć potrzeba około 1000 elementów, przy czym by udało się ją wykonać w dwie godziny potrzeba min. 3 osoby z min. 30 lvl shipbuilding.
Reply
Zgubiłem się, jak się odnaleźć? Mam kompas. Śmierć odpada.
Reply
wurm.dhcd.co.uk/map/indemap.png

Notabene, Seaside Rocks jest widoczne na północny zachód-zachód od centrum, obok gigantycznej góry. Nic wielkiego, ale nie obraziłbym się, gdyby ktoś to odwiedził i ograbił Wink
Reply
Co zrobić z mixed grass? I napisze mi ktoś dokładnie jak zrobić pierwszy domek?
Reply
Ale która to wysepka? Cool Nie orientuje się w geografii Freedom Isles.

Jatutylkospamie:
Szukaj drogi, jak znajdziesz to idź drogą (cobblestone).

Agumo Uchiha:
Mixed grass służy głownie do karmienia zwierząt. W pierwszym poście jest link do kanału, tam jest opisane jak zbudujesz dom.
Reply
Znalazłem drogę do spawna ;_; Dzięki mapie i górze o charakterystycznym kształcie.
Reply
Wink 
Brawo! Nawigacja to jedna z najfajniejszych rzeczy w tej grze. Myślę sobie, może się specjalnie zgubię, ale znowu znam już Independence dość, żeby się samemu połapać gdzie jestem Smile

Seaside jest za zachodnim boat-bridge od The Howl, drogą na północ, tuż przed Oreo.
Reply
Widzę to, obok Stonewood Rose.
Reply
Jest ograniczenie mapy na serwerach?
Reply
No raczej tak. Głupie to ale konieczne- między serverami się podróżuje przepływając granice. Z nieskończoną mapą to by było niemożliwe.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)