Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wurm Online
#11
Jeśli już wybrałem serwer po toturialu to co mam dalej zrobić gdzie iść ? bo mam 4 drogi do wyboru, szukać miejsca do przeczekania nocy czy co Smile ?
Reply
#12
Video 
Załóż miecz na prawą rękę i tarczę na lewe ramię, a potem toolbelta na nogi. Smile Potem idź tam gdzie jest jakiś las i jeśli zobaczysz jakieś zwierzę to najedź na nie kursorem, jak się świeci na czerwono to zwiewaj do najbliższego towera, a jak żadnej wieży nie widać to biegnij prosto drogą, aż znajdziesz, chyba że przestał Cię gonić. Jak nadal Cię goni, a nie masz energii to najprawdopodobniej Cię zabije (na tym etapie gry). Przez pierwsze 24h gry (naliczane w grze, jeśli zaczniesz grać dzisiaj o 21:00 to minie Ci jutro o 21:00, ale tylko wtedy jeśli będziesz non-stop grał) twój ludek cały czas się świeci i respisz się z podstawowymi narzędziami (chyba, że je wyrzucałeś). Radzę Ci zapoznać się z polskim forum o Wurm i tam spytać się o początki, ja gram dopiero ok. tygodnia i jestem w tej grze nowicjuszem.
Reply
#13
Gra wydaje się ciekawa, lubię takie smaczki, ale samemu to nie to samo co z kompanem u boku Smile
Może chętny byłbyś na wspólną grę Smile)
Reply
#14
Przykro mi, ale już gram z kilkoma osobami. Sad Na jakim grasz świecie? Na jakimś Freedomie?
Reply
#15
Zaraz obadamy czy gra warta uwagi Big Grin
Reply
#16
Question 
Nie umiem w to grać! D:
Reply
#17
To trudna i skomplikowana gra.

Kapiozo Siciliano:
Moim zdaniem jak najbardziej tak.
Reply
#18
Jak założyć miecz na prawą rękę/tarczę na lewą ? D:
Reply
#19
Tongue 
Tarczę załóż na ramię. Smile Jak w inwentarzu masz te plusiki i minusiki (rozwijanie i zwijanie) to rozwiń zakładkę "body", potem "torso", wtedy przeciągnij tarczę na lewe ramię. Następnie otwórz zakładkę "right arm" i przenieś na "right hand" miecz. Załóż jeszcze toolbelt na nogi. Smile Nie wiem jeszcze do końca do czego on służy, ale lepiej go załóż i przesuń tak, żeby ci nie przeszkadzał.
Reply
#20
odswiezam na prosbe kondriego ;-;
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)