Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wurm Online
Z serwera Epic nie przepłyniesz na Freedom'a, możesz tylko na Freedom'ie zrobić portal lub znaleźć jakiś i przejść na Epic, ale powrotu nie ma.
Reply
Chodzi mi o np: Independence a Deliverance. Tak to się z tego co pamiętam da.
Reply
Da się, ale musisz mieć statek. Da się zwykła łódką, czy tez żaglówką, ale trochę to trwa, lepiej jest zbudować sobie np. karawelę i pływać z dużą prędkością, jednak aby zbudować sobie normalny statek musisz mieć do kilku tysięcy przygotowanych elementów, a żeby przybić je bez większego problemu musisz mieć wysoki lvl skill'a i wysoką jakość materiałów, bez tego budowa statku może potrwać nawet kilka tygodni.
Reply
Lightbulb 
Przede wszystkim aby budować coś większego od naszego prostego canoe, potrzeba skill 20+, czyli potrzeba premium.
Reply
Ja miałem 15 lvl Shipbuilding i rozpocząłem budowę corbity, żeby pływać czymś lepszym od canoe trzeba mieć 21.05 Mind logic.
Reply
Budowa, pływanie, meh. I tak sprowadza się do tego samego.
Reply
Smile 
To coś jak minecraft tylko że w średniowieczu i trudniejszy tak?
Reply
meh. Nie dam minusa, bo nie wiesz nawet, jak bluźnisz.
Reply
To gra MMORPG Survival, mechanika może wydawać się podobna do Minecraft, ale gra jest jak na moje oko ok. 5 razy bardziej rozwinięta pod większością względów. Jest też bardzo wnerwiająca, na wykonanie przedmiotu masz określona szansę, ale to nie to co kiedyś... Nie udało ci się zrobić przedmiotu i traciłeś materiały... Angel
Reply
Odśnieżam... Na życzenie...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)