Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wurm Online
#31
Ciągnę. Co klikać, żeby grać z Polakami (mogą być nawet polaczki).scr.hu/7dh/wfbkn
Czego on chce?
Reply
#32
Java wygłasza swoją opinię na temat tego, iż coś jej nie pasuje i chce zamknąć program. Jeśli chcesz grać z Polakami napisz na polskim forum Wurm'a, pewnie znajdziesz kogoś kto gra na Twoim świecie.

Mikaszi:
Trzeba znać angielski. Tongue

Ropetormo:
To gra typu MMO Sandbox, musisz przetrwać i się rozwijać (w mechanice podobna do Minecraft), grasz TYLKO na Multiplayer. Gra jest w całości po angielsku co niektórym z pewnością może sprawiać problemy, lecz mnie wręcz przeciwnie, dla mnie to jakby dodatkowa lekcja angielskiego. Smile W grze wykonujesz codzienne czynności, jak i te niecodzienne, przykłady to: picie, jedzenie, ścinanie drzew, wydobywanie surowców, polowanie itp. W grze zmierzysz się z pospolitymi świniami, wilkami, pająkami, goblinami, czy może nawet i z trollami. Musisz dbać o to, by nie umrzeć, kończy to się utratą zdobytych przedmiotów, przeniesieniem na wybrany spawn i obniżeniem umiejętności.
Reply
#33
Zaciekawiłeś mnie tą grą Smile Zwłaszcza, że grałem jakiś rok temu w Minecraft'a i jakoś w wakacje w Haven and Hearth (taki też survival tylko w 2d), jednak mam pytanie. Czy serwery w grze są dobre? Chodzi mi czy rozgrywka się nie tnie, gdyż w HnH nie były one najlepsze i szybko początkowe lagi przemieniły się w niesamowitą męczarnie.

edit:
AtDown:
Angielski sprawia aż tyle problemów? :x
Reply
#34
Dlaczego to nie jest po Polsku? :<<
Reply
#35
Zawsze możesz włączyć translate google Cool .
Reply
#36
Bardzo mnie zaciekawił wstęp i filmik Tongue Muszę sprawdzić to Big Grin
Reply
#37
Każdy nowy Polak w grze cieszy mnie bardziej niż zrobiony przeze mnie rare. Smile Czasem lagi się zdarzają, tak raz na pół godziny, bywają tez przerwy techniczne, ale trwają max. ze 2 godziny, po prostu naprawiają się bugi (jak popsute drzwi, czy itemek którego nie można wyjąć z pieca, bo się zawiesił).

Orzemkowy Orzemek:
Bo to mało znana gra, bez tłumaczeń. Bez angielskiego nie będziesz miał dobrej przyszłości, to ważny język w dzisiejszych czasach.

Meless:
Big Grin

Agumo Uchiha:
Wspaniale. Ta gra jest zdecydowanie warta uwagi.
Reply
#38
Przekonałeś mnie Cool Pobieram to Big Grin
Reply
#39
Znudziła mi się po +- 34 sekundach po odpaleniu.
Reply
#40
Activek Cool:
Ciekawe czemu Tongue Pewnie dlatego, że grasz w same gry typu Fable i dla Ciebie to jest nuda.

Agumo Uchiha:
Fajnie Tongue Gra jest wspaniała, zwłaszcza w grupie.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)