Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elsword
#21
Nie wiem, instalka chyba 1700 mb, a gra... coś z GB, ale nie wiem ile... być może 1.8GB
Reply
#22
Mają zamiar dodać 3 klasy rozwoju? Myślałem, że to tylko na Koreańskich. I mówiąc o siódmej postaci, kogo masz na myśli?
Kiedyś w to grałem.
~50 lvl Rena Grand Archer
~35 lvl Aisha High Magician
I jakieś tam pomniejsze postacie a'la 20-25 lvl Elsword + Chung.
Reply
#23
Ciekawi mnie ta gra. Muszę w nią zagrać. Kim mi polecacie grać?

Troszkę lipnie się w niej chodzi. Ale co tam. Tongue
Reply
#24
ok, kilka szybkich pytań:
1. Ile toto waży?
2. Jak bardzo grindowata jest ta gra?
3. Jak bardzo twórcy wyciągają od graczy pieniądze? Tj czy jest coś w stylu item malla z dragoniki i jak tak to jaką to daje przewagę nad innymi graczami?(W skali od Tales of Pirates(0) do Mapple Story(10))
4. Rozgrywka jest bardziej pod PvP czy PvE?
Reply
#25
1. Niedużo, ze 2.5GB max.
2. Wiesz, że ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie. Z jednej strony polega ona głównie na wybijaniu mobków z planszy, ale dużo expa dostajesz z questów. Ale myślę, że podchodzi bardziej pod grind.
3. Nie zagłębiając się w to tak bardzo, by kupować itemy, a wbiłem ten 50 lvl. Mimo wszystko, są momenty, gdzie lootnięcie JEDNEGO itema to przechodzenie 100x tej samej mapy [Mówi Ci to ktoś, kto męczył się ~tydzień, po min. 20 gier na jednej mapie dziennie, a item mu nie poleciał ._.]. Tak więc, nie przeczę, całkiem sporym ułatwieniem jest po prostu kupić itema i przejść do dalszego etapu, niż tyle się męczyć. Ale z tego co tam widziałem, to itemy "dekoracyjne" nie dają b. dużych bonusów. Ogólnie zablokowane skille też się odpowiednimi misjami da odblokować. Ale wiadomo, kupić dużo szybciej.
4. Raczej PvE, aczkolwiek znałem graczy, którzy spędzali cały czas w rozgrywkach na arenie. Mimo to, lagi towarzyszące arenie to jednak nie to, co mnie przyciąga do PvP....
Reply
#26
ok, a teraz pytanie
powinienem spędzić mój cenny czas i ściągnąć to czy oglądać LCS calą noc?
Reply
#27
Zależy, jak rozwiniesz skrót LCS. Big Grin
Ale myślę, że gra na dłuższą metę i tak dość szybko się nudzi, nawet, jeśli grasz z kimś [Ja grałem z 2 osobami, potem stwierdziłem, że zabijanie tych samych potworków tymi samymi combosami i skillami 20x dziennie robi się nudne].
Reply
#28
100% Polisza ?
Reply
#29
League of Legends Championship Series NA Qualifier

Czyli lepiej nie, tak?
Reply
#30
Jak to pierwsze sprawia Ci wielką przyjemność [a zakładam, że tak Cool], to raczej nie opłaca Ci się czekać na grę tylko po to, by za ~2tygodnie Ci się znudziła.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)