Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Heroes of might and magic all części.
#1
Quote:
Witam Tongue Big Grin


Quote: Wpisałem w szukaj frazę heroes i za uwarzyłem, że nie ma żadnego tematu związanego Z Heroes... Tak więc postanowiłem go stworzyć Smile


Quote:Co będzie można tutaj pisać?


Będziemy mogli pisać tutaj, co myślimy o grze Heroes oczywiście w każdej z tych części, jakie dodatki znacie, oraz jaki zamek oraz część jest waszym zdaniem najlepsza i dla czego. Nie wiesz czegoś o Heroes, czy warto to instalować na komputerze, czy w ogóle to kupić śmiało! pisz tutaj a postaramy się odpowiedzieć na to pytanie

Quote:PS.
Proszę was... nie zaniedbujcie tego tematu.
aha... i jeśli taki już jest, to pszepraszam, ale w wyszukaj nic o heroes nie było.
Reply
#2
Sad 
Jestem chyba jednym z największych fanów fabuły serii Might and Magic na forum(Co obejmuje gry might and magic I-IX, kilka gier typu legends, crusaders i inne tego typu oraz oczywiście hirołsów I-IV i heroes chronicles). Btw nie rób tylu błędów ortograficznych w temacie. Proszę. PLOX
Reply
#3
Ja także jestem fanem heroes, Heroes III , grałem też w IV i V ale nie wciągnęły mnie tak jak h3. To jest gra ponadczasowa. Ma i muzykę i klimat. Gram już w nią parę lat z przerwami.
Reply
#4
ja uważam tak jak Durendal ta gra jest ponad czasami gra wciąga jest bardzo dobrze dopracowana ogólnie dla mnie III jest najelpsza gram w nią 3 lata z przerwami Smile kto uważa ze III jest najlepsza daje "+" Tongue
Reply
#5
III rzeczywiście najlepsza, powstała w 1999 ale i tak jest najważniejsza w całej serii.
Prawdziwa zabawa zaczyna się, gdy ściągniesz sobie mapki geograficzne - podbijasz europę, amerykę pn, a nawet świat!
Reply
#6
Grałem! Najbardziej wciągnęła mnie IV *Gold Edition*, niestety płyta przepadła, więc już nie gram Sad
Teraz w V zacząłem, "Dzikie Hordy" zaliczone w tydzień, bez żadnych pomocy. Jednak z pełną wersją jeszcze się "męczę."
Dla mnie jak najbardziej IV najlepsza.
Reply
#7
Durendal:
Ja również uważam, że część III jest najlepsza. Ma najlepsze mapki, ma także dodatki typu WoG( Wake of Gods). Najlepszym zamkiem wg. mnie jest zamek Big Grin . często jak nim gram to wygrywam misje są najlepsze. Grałem także w części IV i V ale nie wciągnęły mnie tak, jak część III.
Atedit: literówka
Reply
#8
Część III zdecydowanie najlepsza, nie zna ktoś podobnej gry online? Jakiś czas temu grałem przez neta w Homm 3 ale zbyt długo to trwało, często rozłączało.
Reply
#9
Ja w ,,Hirołsy'' gram od 5 roku życia Tongue mam 16 lat Wink
Reply
#10
Video 
tbh MM fabulanie jest lepsze niż każdy HoMM, ale jeśli mowa o HoMMach to strasznie podobała mi się czwórka i trochę mniej trójka.
Jooe I:
"Wakes of Gold"? Naprawdę dawno się tak nie śmiałem. "Przebudzenia Złotego" brzmi naprawdę idiotycznie. Prawdziwy i właściwy tytuł to In the Wake of Gods(czyli "W obliczu bogów")
Atup. Może i grasz długo
ale prawdopodobnie nie masz bladego pojęcia o ich fabule : P
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)