Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tibia
Juz troche nie grałem w Tibie i nie wiem czy to sie sprawdzi Big Grin

Mozesz wziąć kupić fire bomby. Staniesz na środku i nie będzie guard mogl do ciebie dojść, a ty na spokojnie bd bil.
Ja z stealth ringami palkiem expilem od 15 lvl Big Grin Na off skilu przez miech mialem skilla 85/70 bodajze; d

Atrespice

Bij cyce Wink
Reply
Jak masz dobre skille to cyce poh
Reply
Potrzebna rada.
~1cc w banku, podstawowe eq+dwarvenka, non-pvp Menera, brak znajomości, 14 pal, ~45/30, Ab'Dendriel. Na koncie jest także 20 kina z k arrmem, crimsonem, dragonką, crown helmetem i p legami. Skille na nim 60/60. Grać palem przekładając rzeczy z kiny czy na odwrót? Bez pacca, w przyszłości też raczej nie będzie.
Reply
O co chodzi w Tibi ?? za uzasadnienie czeka +!
Reply
Pytanie na które jest masa odpowiedzi, niestety większość może Cię nie satysfakcjonować. Spróbuj odpowiedzieć sobie na pytanie "o co chodzi w życiu?" i spytaj się o to znajomych - zobaczysz jak różnorakie możesz otrzymać odpowiedzi na pytania tego typu.

Crap:
Jeśli chce Ci się skillować polecam skupić się na paladynie i wbić nim ~75 dist (trwa to tyle samo co wbicie 65 skilla knightem), będziesz wtedy mógł szybko expić mając jednocześnie profit. No chyba, że chcesz bocić to do tego knight lepszy Wink
Reply
17 paladin, 4mlv, 46/34, dragonka - gdzie skillować? ;x. Dodam, że na pewno nie na trollach - zbyt szybko padają, nawet na full defie ;x.
Reply
A czym skillujesz?
Reply
Knifem się bije jak bijesz sworda , jak za słabe to roty.
Reply
Jak masz trochę kasy polecam kupić Small Stones, wtedy nawet na trollach będziesz mógł wygodnie skillować choć najlepiej roty/dwarfy.
Reply
Video 
Problem polega na tym, że nudzi mnie ciągłe skillowanie, znając mnie, to nawet w miesiąc się nie wyrobię Big Grin Jakby tak wróciła opcja darmowego PACC'a na tydzień, jak to było w 2007/08/09.

Bocić też za bardzo nie chce, chociaż wiem, że ten kina na chociażby takiej Fibuli by był jak znalazł. Zacznijmy od tego, że bocić nie umiem Cool nigdy mnie jakoś nie ciągnęło. Najprostszym rozwiązaniem byłoby kupno PACC'a na off training, ale nie widzę sensu wydawania realnej kasy (powiedział osobnik, który w przeszłości kupił blisko ~1000 SŁ Cool )
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)