Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tibia
Shocked 
Grałem na APO niedawno ale mocno mi się znudziło.
Dla mnie gra samemu nie sprawia dużej radości, tym bardziej że na Podkarpackim grałem już wiele razy.

Chyba nawet miałem cię w znajomych ale jakoś na dostępnego nie mogłem trafić. Tongue

Hertil:
Obecnie prócz APO i Mazurka to nic ciekawego z 7.6 nie znajdziesz.Są oczywiście serwery które utrzymują się na tym protokole, lecz z liczbą 5-10 graczy nie licząc tych gdzie siedzą boty.
Brakuje takiego jednego porządnego a zarazem nowego serwera na którym można by zostać na dłużej.Miejsce gdzie wszyscy "starzy wyjadacze" i wielbiciele 7.6 mogliby się zatrzymać.Wiele osób twierdzi że to wygasa i obecnie nie opłaca się tworzyć serwera pod tą wersję ze względu na aktywność.
Ja jednak uważam że na prawdę znalazła by się całkiem spora grupa osób, która chciałaby wrócić do starych czasów bądź takich którzy by spróbowali swoich sił przechodząc z tych nowszych wersji.
Prawda jest taka że do dawnych czasów się nie cofniemy i raczej nie ma możliwości by było tak świetnie.Nadal istnieje gdzieś tam daleko nadzieje że jacyś ludzie spróbują coś wypuścić na światło dzienne.

Na tą chwilę powiem że słyszałem o Batorym który być może wyjdzie w następnym roku.Niestety nie jest to 7.6 a 7.7? ale dużej różnicy raczej być nie powinno.Jak to wyjdzie to zobaczymy.

Jeśli chodzi o mnie to z chęcią bym sobie pograł... jedynym minusem jest to że żaden obecny serwer nie spełnia moich wymagań a po pewnym stażu nie kręcą mnie już te nowsze wersje.
Reply
Czasy tibi minely teraz to 80% boty kiedyś na sprzedanie czegos to 1 dzien a teraz nikt nie kupuje bo kazdy ma
Reply
Czasy tibi 7.41 - 8.11, gdzie 100 lvl to było coś. Całe kafejki zapełnione, PK'owanie w 10 osób. Hunt na dragach, gs'ach pierwszy pacc za gp, to było coś. Teraz już nie ma tego klimatu i byle kto od tak wbija 300 lvl i gra traci klimat, z resztą stało się tak również z Gra. Na SS (starym silniku) posiadałem 112 łowce i klimat było czuć jak każdy jarał się 100 lvl'em, nie mówiąc o Divixie czy Ice knighcie. No to był klimat i te czasy, które już nie wrócą Wink
Reply
Shocked 
Czlowieku o czym ty gadasz. Bo co 100, 200, 300 lvl to jest nic trudnego. To prosze wbij i wtedy tak mów.
Jak nie ten 100 czy 200 to teraz wyzwaniem jest 600 i uwiez to ze sa te wysokie lvle tzn ze gra sie dobrze rozwija.
Reply
Rainbow 
Kiedys 300 lv wbijalo sie w 2-3 lata a teraz 10 miesiecy
Reply
mam misję "Vascalir doesn't have a job for you at the moment. He sent you to Lily in the south-west of town for another mission." słabo znam angielski , gdzie mam iść ?
Reply
Ze nie ma pracy dla cb i cos wyslal na poludniowy zachod miasta do lily
Reply
dzięki .

owce i świnie znalazłem Big Grin tera będzie rzeź niewiniątek
Reply
jjay harci:
Serio...? Serio :...D?

Jak szedłeś do miasta to były dwie wieże, W tamtą stronę i w chatce na zachód od - cel.
Reply
Jak nie masz co robic to kup kose wykos zboze i rób sobie jedzenie chlebek
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)