Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Minecraft] Tekkit 1.2.5 premium
#1
Czołem, zmieniłem sobie wersje Mc na 1.2.5 i zamierzam zacząć grać na tekkicie. I tu jest problem, możecie mi dać dokładny tutorial jak to zainstalować ? Bo ja jestem tępą dzidą i nie wiem, podobno jakiś Technik Pack jest potrzebny, nwm. Za danie linków i tutorial instalacji daje kilka +.
Reply
#2
- temat ogólny.
---
Atminus
Pomyśl chwilę. Nie od tego są tematy ogólne, żeby robić następne tematy. 761 - tyle jest obecnie tematów w OT, prawie tyle co w PP. Czyja to wina? M.in. ludzi, którzy nie znają pojęcia temat ogólny i zaśmiecają OT kilkoma tematami dziennie z dziecin, której pasują do określonych tematów.
- 3 tematy w ciągu 2 dni na temat problemów ze steamem. Dodajmy do tego jeszcze minecrafty, muzykę, zadania domowe, filmy etc. i okazuje się, że codziennie przybywa kilkanaście głupich i zbędnych wątków. Spróbuj sobie założyć temat o zadaniu domowym. Zaraz ktoś odeśle cię do właściwego tematu, bo właśnie w tym konkretnym celu został on stworzony. Nie lubię dawać minusów, ostatnio dałem go z miesiąc temu albo i dwa, jednak nie lubię haseł "nie o to pytałem". Nie dałem ci minusa, nie zwracałem nieuprzejmie uwagi, tylko spokojnie podsunąłem ci temat ogólny.
Pokój, miłość i dobroć!
~komilll
===
Reply
#3
Ściągasz Technic Pack'a, wpisujesz hasło do Minecraft'a swoje i po lewej stronie wybierasz paczkę modyfikacji (spośród Technic Pack'a, Hack Slash Mine, YogBox'a)...
Przy okazji: Tekkit jest na multi. Huh
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)