Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Last Chaos - temat dyskusyjny
#1
Witajcie kochani z tej strony Patryk i chciałbym was wszystkich zaprosić do bardzo ciekawej gry o nazwie: Last Chaos.
Last Chaos to gra przygodowa w której możemy się wcielić jedną z sześciu klas, również gra oferuję nam super atrakcje:
✖ miłą dla oka oprawę graficzną wraz z wykorzystaniem shaderów.
✖ indywidualną rozbudowę postaci wybranej spomiędzy 6 dostępnych klas.
✖ system osobistych podziemi.
✖ opcję PvE (Player versus Environment) i PvP (Player versus Player).
✖ system rzemieślniczy i handlowy.
✖ rozbudowany system gildii.
✖ zwierzaki jako towarzysze twojej postaci.
✖ niepowtarzalny świat fantazji.
✖ całkowicie bezpłatną możliwość gry.
Jak już wcześniej mówiłem jest sześć klas którymi możemy grać:
✖ Tytan - Tytani to śmiertelnicy, wzbudzeni do życia przez boga ciemności Eresa, którzy walczyli po jego stronie w wojnie przeciwko bogu światła Apollonowi. Ich potęga, siła i wytrwałość, połączone z wrodzonym talentem do walki, czynią z nich niepokonanych wojowników.
Tytan jest imponujący, a jego siła jest - jak mówi podanie - równa sile najstraszniejszych potworów. Jest specjalistą w bezpośredniej walce z instynktem dzikiego zwierza. Jego siła i wytrzymałość zapewniają mu przewagę w walce wręcz a jego broń jest ważniejsza niż skąpa zbroja.

✖ Rycerz - Historia szlachetnych "Rycerzy Apollona" sięga do czasów wojny między bogami Eresem i Apollonem. Ci elitarni wojownicy Apollona żyją zgodnie z przykazaniami honoru i pokory. Wyuczeni przez Apollona i biegli w sztuce wojennej, rycerze posługują się swoimi zdolnościami i siłami by chronić słabszych i niewinnych przed grozą dzisiejszych ciemnych czasów.
Wielu porównuje ich do tytanów, jednak tytani zdani są głównie na swoją siłę, podczas gdy rycerze posługują się taktyką i zwinnością w walce z nieprzyjaciółmi. Dzięki swoim zdolnościom obronnym chronią i wspomagają swoich towarzyszy w walce.

✖ Uzdrowicielka - Uzdrowicielki to wysokie Elfy, które posiadają wiele podobieństw do śmiertelnych Czarodzejek, ponieważ tak jak one manipulują energią życiową. Ich zdolności jednak pochodzą z boskiego źródła i są przez nie używane do leczenia i chronienia. Jako jedyne w Last Chaos ze zdolnościami leczniczymi, a za to słabsze w walce z nieprzyjacielem, uzdrowicielki najchętniej podróżują z grupą.
Uzdrowicielka posługuje się łukiem i wspierającą magią. Specjalizuje się w walce na odległość i raczej unika starć bezpośrednich, dzięki swoim czarodziejskim umiejętnością radzi sobie także w walce solo.

✖ Czarodziejka -Czarodziejki to mistrzynie w sztuce manipulowania maną, czyli życiową energią, która bezustannie opływa cały świat Last Chaos. Tą energię używają by przywoływać potężne siły natury, przez wielu nazywanych magią.
Czarodziejki potrafią dokonywać ogromnych zniszczeń, przez co są w stanie szybko pokonać nieprzyjaciół nawet w większych grupach. Jednak używanie tak ogromnej mocy osłabia je w istotnym stopniu i pozostawia im tylko nieliczne właściwości obronne. Jej zaklęcia powodują znaczne szkody u przeciwników lub znacznie ich osłabiają.

✖ Szelma - Urodzone z błogosławieństwem boga wiatru Shihuru, które użycza im doskonały wzrok i zadziwiającą szybkość, sięgające daleko ponad zdolności zwykłego śmiertelnika. Brak wielkiej siły czyni je jednak słabymi w porównaniu do tytana lub rycerza. Ich broń to kusza lub sztylety. Szelmy są mistrzyniami w dokonywaniu zamachów wspomagających wojowników na pierwszej linii frontu.
Szelma zrobi wszystko by wykonać powierzone jej zadanie - jest szybką i zwinną mistrzynią podstepu z atakami często krytycznymi. Wspomaga grupę atakiem bezpośrednim lub na odległość.

✖ Zaklinacz - Wysokie Elfy poświęciły swoje życie na studium pustki i tajemnic stworzenia. One odkryły, w jaki sposób bogowie wykorzystali pustkę aby nadać życiu jego obecną formę. Pośród nich znajdziesz kilku nielicznych, którzy wiedzą, jak można z tej niezmierzonej Mocy korzystać dzięki czemu przywołują potężne duchy żywiołów.
Nawet jeśli brakuje im zdolności lub woli do całkowitego opanowania ogromu tej Mocy, to ich siła jest wystarczająco potężna, by zniewolić i zniszczyć gnębiące nas monstra. Wielu, którzy się im sprzeciwili, szybko musiało przekonać się na własnej skórze: Zaklinacze nigdy nie wędrują samotnie.

Jeśli pragniesz zagrać w Last Chaos wejdź na ich stronę zarejestruj się i pobierz grę - oczywiście wszystko za darmo!
http://www.lastchaos.com.pl
Nie wiesz jak zacząć? Nic trudnego obejrzyj 8 minutowy poradnik gdzie autor wyjaśni Ci co zrobić na początku gry z bardzo sympatyczną muzyką.
http://www.youtube.com/watch?v=oYRYWI14ft4&feature=player_embedded
Wszelkie informacje które pomogły mi udoskonalić ten temat są tutaj:
http://www.lastchaos.com.pl/
http://www.lastchaos.com.pl/poradniki/opis_klas.html

___
Pozdrawiam Patryk
Reply
#2
Grałem z 4 lata temu, wbiłem bodajże 7 level i się znudziło. Gra nie jest dobra na dłuższą metę.
Reply
#3
Hm, gdybym był twórcą gry na pewno bym zmienił, żeby skille nie dodawały się przez zdobywanie PU, ponieważ przez to tylko gra robi się nudniejsza, ale po tym jedziesz na całość i można powiedzieć nie można oderwać się od gry.
4 lata temu powiadasz, że grałeś? W tamtych latach Last Chaos nie był udoskonalony i rozgrywka była mniej ciekawa. Teraz dodali zwierzaki, nowe czary oraz postać której nie napisałem, ale można ją zdobyć tylko za pomocą wbicia 90 czy tam 99lvl. Obecnie gram w LastChaos i posiadam aktualnie 89 poziom, więc jak ktoś gra lub zaczyna piszcie tutaj o pomoc. Wink
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)