Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra roku 2012 (Waszym zdaniem)
#21
Jak dla mnie to Max Payne 3.

Cóż, opisywanie i ocenianie gier to nie moja bajka. No, ale graficznie było bardzo dobrze, fabuła fajna, ciekawe zastosowanie spowolnień, strzelanie było bardzo przyjemne. Ogólnie rozgrywka dostarczyła fajnych wrażeń. Gra miała dużo małych elementów, które stworzyły fajny klimat. I ta filmowość, te przerywniki. Wow.
Mam nadzieję, że coś z MP3 będzie zastosowane także w GTA:V.

Warto wydać kasę na tą grę. Nową konsolówkę można za 90zł wyrwać. W promocji można wyrwać cyfrową PCtówkę za 30zł, więc jak macie troszkę kasy i nie wiecie co zrobić, a nie graliście - kupcie koniecznie.


Nie grałem we wszystkie tegoroczne gry, niestety.
__________

Rozczarowała mnie Fifa 13, przez te bugi - np. po zmianie przydziału budżetu spora kasa zamienia się na 0€ / 0€, czy też to wieszanie się gry.
W AC:III jest też kilka niedoróbek. Głównie denerwowało mnie to, że czasem wczytywały się tak jakby dwie identyczne postacie, dokładnie w tym samym miejscu. Przy czym jedna była skamieniałością, a druga ruszała się, co wyglądało bardzo nienaturalnie. No pomyślcie, tułów w tej samej pozycji, dwie ręce skamieniałe, a dwie się ruszają.

Więcej nie piszę, bo jest późno i będę pisał głupoty Tongue
Reply
#22
FIFA 13 / PES 13 Cool
i Assasins Creed III
Reply
#23
Najfajniej mi się grało chyba w Dishonored... Myślę, że trzeba docenić, że jest nową marką, a nie sequelem jak większość zaproponowanych przez was,a i tak broni się fajnym gameplayem Smile


TWD też jest chyba dobre... Tylko 1 ep przeszłam póki co Sad
Reply
#24
Jak dla mnie to Far Cry 3, ta gra po prostu mnie wciągnęła na maxa
Reply
#25
Dopisz halo 4
a najlepsza to chyba fc3
Reply
#26
Skoro One Piece grą roku to już coś wypiłeś ._.
Yashar:
Grałem w Bordera, jeszcze nie przeszedłem, ale jak na razie gra świetna. Ciekawa gra sieciowa. Można razem z kolegami przejść grę. Tongue
Reply
#27
A według mnie to Fifa 13. :3
Reply
#28
Mogę zrobić tylko wszystkich tytułów uwzględnić się nie uda. Cry
Reply
#29
Photo 
Assassins Creed 3 dla mnie najlepszy. Grałem wszystkie wymienione gry z pierwszego postu założyciela tematu. Spowodowana decyzja jest moja tym iż AC od samego początku dla mnie znaczył wiele i pokochałem go jak wiedźmina.
Reply
#30
Far Cry 3 Najlepsze, choć nie grałem Cool
A z gier które grałem to Assassin Creed III rządzi.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)