Witam, tak jak w temacie, opłaca się kupić? Podajcie plusy i minusy tej gry. Pozdrawiam.
edit
Czy zdecydowanie lepsza jest fifa?
edit Czy zdecydowanie lepsza jest fifa?
|
Pro Evolution Soccer 2013 - Opłaca się kupić?
|
|
Witam, tak jak w temacie, opłaca się kupić? Podajcie plusy i minusy tej gry. Pozdrawiam.
edit Czy zdecydowanie lepsza jest fifa?
2013-01-04, 23:51:05
Na PC osobiście polecam kupić PES'a. Fifa jest robiona pod xboxa więc tak. Grałem w fife 12 na pc i masakra, a na xboxie już ekstra.
jeszcze dodatkowo fifa chamsko przeniesiona jest z xboxa na pc.
2013-01-04, 23:52:14
Fifa lepsza
. Chyba, że pod PC to PES :C.
2013-01-04, 23:55:15
Od 2012 Fifa jest lepsza i na konsole i na PC.
2013-01-04, 23:58:03
Przeniesiona z xboxa, żeby zmienić ustawienia grafiki trzeba grzebać w plikach. coś takiego, troszkę mnie się to nie podobało.
2013-01-05, 00:07:53
Nic nie trzeba grzebać w plikach, chyba, że grasz na jakimś piracie.
2013-01-05, 00:09:00
Polecam kupić FIFĘ i zaopatrzyć się przy okazji w pada pod usb. :3
Lepsza Fifa, nawet na PC. Od Fify 09 bardziej się opłaca kupić Fifę na konsolę, od Fify 2012 także na PC. PES już się przestarzał i jest gorszy, co dużo mówić.
2013-01-05, 01:02:25
Słyszałem, że do PC jest PES lepiej przystosowany.
2013-01-05, 07:31:33
FIFA o niebo lepsza. Obejrzyj sobie na YT filmy porównujące te dwie gry, i zobaczysz jaka jest różnica.
|
|
« Next Oldest | Next Newest »
|