Siemka gra ktoś może na serwerze Brass? Jakie macie poki?
-
Temat do dyskusji.
-
Temat do dyskusji.
|
pokexgames
|
|
Siemka gra ktoś może na serwerze Brass? Jakie macie poki?
- Temat do dyskusji.
2013-01-05, 10:25:57
A co to jest? -.-
2013-01-05, 10:26:31
Ots tylko z pokemonami
2013-01-05, 10:26:33
Gra z serii pokemon, na silniku tibii.
2013-01-05, 10:27:11
Grałem w ich pierwszą wersje od brazoli to było. Moge zagrać znów
To wbijaj, serwer Brass.
2013-01-05, 10:28:21
Są takie same jak wtedy
? Szkoda że nie mam swojego starego konta to bym ci na Brass coś odpalił z poków Shiny
2013-01-05, 10:29:02
Od brazoli to ja też grałem
2013-01-05, 10:30:02
Artanis:
Ten serwer też jest od tych samych brazoli, tylko był chyba reset, nie wiem zobaczcie sami, ja na starym serwerze też coś pogrywałem. pokexgames.com
2013-01-05, 10:31:49
Jakie miasto ? Bo ogólnie wiem co jak jest
Wtedy się Nintendo upomniało bo dużo zarabiali ci brazole i lipa była. Szkoda mi było tego Shiny Alakazama
|
|
« Next Oldest | Next Newest »
|