Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GTA 4 problem !
#1
Witam dziś po raz kolejny zainstalowałem sobie gta 4, wgrałem patcha 1.0.7.0 i włączam gre, wyskakuje okno logowania, loguje się wciskam PLAY pisze że logowanie powidło się, okno logowania znika. i niby gra się włącza słychać prace napędu ale gra się nie włącza i po około 20 sek. słychać jak napęd zatrzymuje się. (to samo na patchu 1.0.4.0)

Co robić ? Cry

Tak, mam oryginalne GTA...

Dam + za pomoc
Reply
#2
Spróbuj zainstalować jeszcze wcześniejszy patch. Ja mam 1.0.3.0 i mi śmiga normalnie. Jak się nie uda to albo zrób reinstall albo spróbuj wgrać cracka, może jakiś błąd z płytą.
Reply
#3
A na innym komputerze normalnie można grac?
Reply
#4
Skąd mam wiedzieć ? Mam specjalnie iść do sąsiada albo kupić nowy komp ? -,-
Reply
#5
Maiłem to samo, ale po zainstalowaniu patcha ustąpiło. Wink Jaki masz system?

To był 1.0.4.0. Czy jakoś tak z tymi kropkami. A wiem dlaczego Ci nie działa! Big Grin Bo żeby móc zapisywać grę musisz się zalogować(żeby zalogować musisz założyć konto). I jak Ci się ładuje pierwszy raz okno, to możesz założyć takie konto offline, a nie online. Bo to online Ci się łączy z internetem, pobiera jakiegoś instalatora i wyrzuca tak jak opisujesz. Big Grin I jak założyłem konto offline to dało się grać. Sprawdź to! Smile
Reply
#6
win 7
Reply
#7
Zedytowałem powyżej. Ja tak zrobiłem. Pewnie będzie Ci się mocno zacinało. Wkurzało mnie to, bo na moim komputerze ta gra powinna śmigać jak się patrzy i zrobiłem tak jak znalazłem u wujka google:

"dla GTA IV gdzie są przycinki jest problem z Dziennikiem zdarzeń systemu (Eventlog), zaczyna rejestrować każde naciśnięcie klawisza i są właśnie skoki.
Trzeba wejść w panel sterowania, narzędzia administracyjne, usługi, następnie przełączyć dziennik zdarzeń w tryb ręczny, restart, wejść ponownie i przełączyć na wyłączony-może odszczekiwać się, że harmonogram zadań jest zależny-jeśli nie korzystasz z harmonogramu to nic nie będzie. Znowu restart no i gierka powinna smigać jak złoto! ja też stym się troche męczyłem ale teraz wszystko gra"

Po tym działa bez zarzutów.
Reply
#8
Ja już grałem na tym kompie w GTA 4 i śmigało dobrze na wysokich, tylko długo tekstury się długo ładowały, dlatego przestałem grać
Reply
#9
Przeinstaluj. Najpewniej.
Reply
#10
Już 3 raz dziś to robię Cool
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)